V rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary představila svůj nejnovější snímek s názvem Betlémské světlo i herečka Tereza Ramba, která plánovala, že si v Karlových Varech vyrazí společně se svými kamarádkami a maminkou na nějaký večírek. Nechala totiž syna i manžela doma, a tak si mohla poklidně užít dámskou jízdu. Jenže z původních plánů později sešlo.

Spánek jako nejlepší zábava

„Takže. Podruhé v životě noc bez Koláčka. Byla to těžce prospaná noc. Bůh ti žehnej, Matyáši Rambo. Dámská jízda. Film byl. Krásný jsme byly. Moje holky přijely. Všechny nechaly děti doma, kromě mojí mamá, a dva dny se mluvilo o tom, jak veliká pařba to bude. A pak jsme zdrhly na pokoj a spaly a spaly a spaly,” vypráví Tereza Ramba na svém Instagramu v popisku fotografie, na které sedí vedle svojí maminky na posteli.

A byla to právě maminka herečky, která tentokrát fanoušky možná zajímala více než sama Ramba. „Tvoje mamka vůbec nestárne,” píše například jedna ze sledujících. „Krásné jste obě. Maminka je pořád kočka,” přidala se další. Kromě chvály se někteří z komentujících ztotožňovali i s plány herečky, které nakonec nevyšly. „Jo, já se také vždy těším na odpoledne bez dětí a večer, že zajdu pařit. A prd, zvítězí televize a gaučing,” přitakávala jistá fanynka.

Pracovní pauza

Herečka před několika málo dny prozradila, že je podruhé těhotná, a zároveň dodala, že si konečně dá od herectví pauzu. „Tohle je určitě moje poslední premiéra, konečně jdu na mateřskou,” nechala se slyšet pro Blesk na uvedení snímku Deníček moderního fotra, kde hraje s Jiřím Mádlem.

„Už se Sluncem jsme si říkala, že si dám mateřskou, ale nevyšlo to, tak teď už opravdu jdu a chci si dát pauzu od hraní,” dodala ještě, avšak termín porodu si nechala pro sebe.

Tereza Ramba ukázala maminku: