Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tereza Pergnerová: Drogy ji ničily, dnes vypadá báječně a to i díky partnerovi

Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
Zdroj: Profimedia
Tereza Pergnerová

Tereza Pergnerová to má s prací jako na houpačce. Na televizních obrazovkách se objevuje zpravidla po delší době, ale když už tam je, stojí to za to. Během desítek let, kdy moderovala nejrůznější televizní pořady, se totiž vůbec nezměnila. Veřejnost to nutí ke spekulacím, zda za tím nejsou plastiky. K tomu Tereza řekla své.

Přirozené stárnutí. Tak přesně toho je zastáncem Tereza Pergnerová, která si ze svých přibývajících vrásek nic nedělá. „Já je neřeším. Jsou mojí součástí, reprezentují život, který jsem odžila. Nemůžu se toho zbavovat. Ať si každý dělá, co chce,“ prozradila týdeníku Sedmička Pergnerová. Její dlouholetý partner Jiří Chlebeček jakékoli estetické úpravy odmítá a miluje svoji polovičku takovou, jaká je.

Botox či plastiky Chlebeček přímo nenávidí. „To by mě muž hnal! Já mám naštěstí partnera, který je připraven na to, že to bude už jen horší a horší, a má mě tak rád. Výběr partnera dělá opravdu hodně. Pokud se cítíme nejisté, máme potřebu neustále se sebou něco dělat a řešit každou vrásku," řekla v minulosti moderátorka v rámci pořadu Mise nový domov.

Pergnerová se proslavila v devadesátých letech moderováním hudebního pořadu Eso. Diváky u televizních obrazovek zdravila pozdravem „Čágo, bélo, šílenci“ od roku 1991 až do 1998. Během natáčení propadla tvrdým drogám. Konkrétně heroin začala brát kvůli lásce. Kluk, do kterého se zamilovala, byl totiž narkoman.

„Heroin vypadal jako jistá cesta k nirváně. Oproštění od starostí, svět začal vypadat úplně jinak. Velice brzy tam vznikne fyzická závislost. Ta další dávka přijde kvůli tomu, abyste mohla vstát z postele. Nezažila jsem větší fyzickou bolest než bolest z abstinence,“ uvedla Pergnerová v pořadu Osobnost Plus na Českém rozhlasu.

Drogy ji ničily, dnes vypadá báječně

Sama přiznala, že jsou věci, se kterými se nikdy nevyrovná. „Moje účast v erotickém časopisu Leo. Je to moje velmi slabé místo. Pokoušela jsem se léčit tři roky. Pomohlo mi, když mi máma otevřeně řekla do očí, že ji to nezajímá. Nastoupila jsem na detox do Plzně. Hrozně mi pomohlo, že se tam mohlo kouřit. Bolesti to byly šílené, ale rychle odezněly. Při odvykání nemůžete spát, ale postupně to přejde,“ dodala moderátorka.

Pergnerová má dnes již devatenáctiletého syna Samuela, kterému ze své minulosti nic netají a věří, že se nebude chovat jako ona zamlada. Se současným partnerem má ještě dceru Nathalii. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky