Poprvé se Tereza Pergnerová dostala do povědomí diváků v devadesátých letech díky pořadu Eso, kde si během krátké chvíle podmanila statisíce teenagerů a její pozdrav "Čágo bélo, šílenci" má dodnes dokonce ochrannou známku.

Hitparádu moderovala čtyři roky a tehdy měla velkolepé plány do budoucnosti, dokonce v rozhovorech tvrdila, že chce být slavná jako Madonna.

Vše ale zničila její závislost na drogách. V roce skončila Tereza 1996 poprvé v léčebně. Televize Nova uvedla její intimní zpověď a ona následně začala objíždět školy a diskotéky, kde vyprávěla o děsivých následcích užívání drog. O pár let později ji čekal fenomenální comeback, který nikdo nečekal.

Fenomenální comeback díky Vyvoleným

V roce 2004 dostala Tereza Pergnerová nabídku do rádia a krátce poté se vrátila i na televizní obrazovky.

Největší boom ovšem moderátorka zažila, když odstartovala první řada reality show Vyvolení, kam se vrátila po těžkých zkouškách a začala budovat svou kariéru od nuly.

Velikým přelomem v životě Pergnerová ovšem byla smrt jejího otce v březnu 2001. Eduardu Pergnerovi se během natáčení pořadu Přesčas Juraje Kukury udělalo zle a náhlé bolesti se během několika dní přeměnily v natolik závažné zdravotní komplikace, že jim o pár dní později podlehl. Ačkoli na svého tátu dnes moderátorka s láskou vzpomíná, ne vždy s ním měla ideální a bezproblémový vztah. Eduard svou dceru vychovával poměrně přísně a nic jí nedal zadarmo. V pubertě prý chtěl mít absolutní kontrolu nad tím, s jakými kluky se stýkala, a nikdo mu údajně nebyl dost dobrý. Výhrady měl ovšem scenárista i k dceřině vzhledu. Jednoho dne ji prý například doporučil, aby vystupovala alespoň chytře, když jí osud do vínku nenadělil krásu. Přes náročné vyrůstání a doby temna je ale dnes Tereza Pergnerová dvojnásobná maminka a užívá si nejen pracovních úspěchů, ale i lásky s Jiřím Chlebečkem, s nímž tvoří pár již dlouhé roky a vychovávají společnou dceru, patnáctiletou Nathalie. Z předchozího vztahu má pak moderátorka ještě osmnáctiletého syna Samuela.

Související články