“Rozhodně musím říct, že jsem si celé StarDance moc užila. Že končíme, mě samozřejmě mrzí, protože jsme chtěli s Danielem ukázat ještě další tance, které jsme se naučili, ale je to prostě soutěž a je to tak, jak to mělo být. Zároveň z člověka po vyřazení spadne velký stres, protože je to opravdu velmi náročné,” popsala své aktuální dojmy zpěvačka s ikonickou růžovou hřívou.

Na tanec ale ani nyní rozhodně nezanevře a doufá, že se na parket ještě postaví. “Určitě v tanci chci pokračovat. Už proto, že mám teď opravdu velké množství tanečních bot. Možná, že některé pohyby využiji i při koncertech v rámci choreografie,” uvedla pro Kafe.cz Tereza Mašková.

Stejně jako při předchozím vyřazování, kdy StarDance opustil herec a zpěvák Richard Krajčo, se mezi fanoušky pořadu ozývají hlasy, které se domnívají, že vyřazení právě Terezy Maškové nebylo spravedlivé. Konkrétně opět padlo jméno cukráře Josefa Maršálka, který sice nepatří mezi nejtalentovanější tanečníky, ale srdce svých podporovatelů si získal především svou bezprostředností a smysl pro humor.

Tereze Maškové se nicméně tato kritika příliš nelíbí. “Řešit, jestli někdo měl vypadnout, mi nepřipadá fér. Je to soutěž, někdo vypadnout musí a je potřeba si uvědomit, že všichni, kteří tam tančí, opravdu dřou a podávají ty nejlepší výkony,” vysvětlila svůj pohled na věc pro Kafe.cz.

Nyní se Tereza Mašková bude opět moci naplno soustředit na svou hudební kariéru. Momentálně září mimo jiné v muzikálu Bodyguard, kde v alternaci s Evou Burešovou ztvárňuje legendární zpěvačku Whitney Houston.

Související články