Soutěž Stardance je u diváků velmi oblíbená, možná proto chystají tvůrci již jedenáctou řadu. Desátý jubilejní ročník doprovázelo spoustu změn!

Došlo například k výměně několika stálých tanečníků a dvou ze čtyř porotců. Václava Kuneše a Radka Balaše vystřídali Richard Genzer a Jan Tománek.

"Moc se těším na nové porotce, kteří budou jistě velkým oživením celého formátu, navíc je oba znám a vážím si jich," řekl o nových porotcích Marek Eben, který je po boku Terezy Kostkové již stálicí Stardance a podle všeho už je oslovila televize i na další ročník.

Nabídka přijata

Koronavirová krize se bohužel dotkla i Stardance. Kvůli pandemii museli tvůrci vydání o rok odložit, už nyní ale nové díly plánují, a zaběhlá moderátorská dvojice se o práci bát nemusí.

Terezu Kostkovou už dokonce televize oslovila, stejně jako jejího kolegu Marka Ebena. "Ano, už se to chystá, ale až na příští rok. Detaily ještě neřešíme, na to je brzy. Vím, že se to chystá, mám tu informaci. Volali, že se mnou počítají," pochlubila se herečka na natáčení speciálního dílu Pošty pro tebe pro SOS vesničky.

Kdo ale dostal ve Stardance definitivní stopku, je choreograf a tanečník Jakub Onder! Ten údajně doplatil na své chování.

Známá dvojka

Dle informací deníku Aha! Jakub Onder dostal od produkce padáka. Údajně dostal tanečník podle stejného zdroje vyhazov kvůli konfliktu s loňským finalistou Jakubem Vágnerem. Známý rybář si měl na chování Ondera stěžovat u šéfa veřejnoprávní televize Petra Dvořáka. Vadilo mu, jak se choreograf choval k jeho taneční partnerce Michaele Novákové.

Nezbývá než si počkat na odhalení nových tváří jedenácté série Stardance, Tereza Kostková s Markem Ebenem ale již předem slibují jako vždy skvělou show.