Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tereza Hlůšková prozradila, co vše musela vytrpět při práci společnice

Tereza Hlůšková
Tereza Hlůšková
Zdroj: Profimedia
Tereza Hlůšková

Tereza Hlůšková se minulý rok vrátila do rodné země po čtyřech letech strávených v pákistánském vězení. Rodačka z Uherského Hradiště se nyní živí jako servírka a na sociální síti HeroHero pravidelně vkládá videa, kde postupně odkrývá svůj příběh. V posledním z nich popsala, jak se dostala před pašováním heroinu k práci společnice a co vše musela vytrpět.

Tereza Hlůšková se po návratu do České republiky věnuje kromě práce servírky také svému instagramovému účtu, kde ji k dnešnímu dni sleduje přes třicet tisíc fanoušků.

Bývalá pašeračka si navíc před nedávnem založila profil na sociální síti Herohero, kam pro své fanoušky pravidelně nahrává videa, v nichž vypráví o své divoké minulosti.

Tato myšlenka Hlůškovou napadla poté, co zjistila, že na vydání knihy nemá finance a své memoáry proto nabídla veřejnosti jiným způsobem.

Neměl zuby a šilhalo mu oko

Vše prý začalo v Belgii, kde Tereza Hlůšková navázala kontakt s Romkou Sárou, která jí dohazovala klienty. Právě tato dívka pak Terezu seznámila s postarším klientem. "Neměl zuby, šilhalo mu oko," popsala nejznámější česká pašeračka cizince, kterého měla v plánu s kamarádkou okrást.

Sára prý tehdy Tereze řekla, že u klienta doma společně odcizí v přepočtu asi dvě stě tisíc korun. "Budeš dělat, že jsi jeho žena, doma mu pak každá ukradneme dvě stě tisíc," plánovala Sára. Rodačka z Uherského Hradiště s tím ale nesouhlasila a po konfliktu se odstěhovala. "Už se mi pro ni nechtělo pracovat a ona mi nechtěla dávat peníze," svěřila se Hlůšková.

Terezu celá situace vytočila natolik, že se chtěla ihned vrátit domů, a proto Sáru požádala o vydělané peníze. Kamarádka ji ale odbyla s tím, že již vše utratila za nájem a další poplatky okolo bydlení. "Takže jsem vlastně měsíc š*kala zadarmo," popsala Tereza svou děsivou zkušenost. To byl ale teprve začátek.

Do Asie a ještě zadarmo

Jakmile Sára vycítila, že chce Tereza Hlůšková vzít do zaječích, rychle přispěchala s další podivnou nabídkou. "Poletíš do Anglie fotit fotky a z Anglie poletíš do Pákistánu," navrhla prý zaskočené Tereze. "Věděla jsem, že existuje země jako Pákistán," vysvětlila blondýnka a doplnila, že neměla příliš informací a nakonec na cestu kývla.

"Kdo se v mladém věku dostane do Asie? A ještě k tomu zadarmo?" uvažovala v té době ještě naivní Hlůšková. 

V Anglii se následně setkala s mužem, který ji odvezl do bytu v Manchesteru. "Řekl mi, že tam budu čekat na vízum," vzpomíná Tereza, která poté odletěla z Anglie a v Pákistánu strávila zhruba dva měsíce. Když se ale chtěla vydat do hlavního města Spojených arabských emirátů Abú Zabí, přišel zvrat. Při běžné kontrole nalezli celníci u Hlůškové bezmála devět kilogramů čistého heroinu, za což okamžitě putovala na celu předběžného zadržení a z celkového trestu osm let a osm měsíců si nakonec oseděla téměř čtyři roky natvrdo.

Po návratu do rodné vlasti našla Tereza nejen práci, ale také přítele, do kterého je po uši zamilovaná

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky