Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tereza Hlůšková o práci společnice: Je jen na vás, zda s klienty spíte

Tereza Hlůšková
Tereza Hlůšková
Zdroj: Profimedia
Tereza Hlůšková

Tereza Hlůšková skončila za pašování heroinu na čtyři roky v drsném pákistánském vězení. Česká pašeračka dlouho zvažovala sepsat svůj příběh do knihy, nakonec ale kvůli financím zvolila jinou cestu. V současnosti Tereza s fanoušky sdílí svůj příběh a prozrazuje detaily své cesty do Pákistánu a čím se předtím živila. Hlůšková se sledujícím dokonce svěřila, že pracovala jako společnice.

Tereza Hlůšková byla před pěti lety zadržena celníky na pákistánském letišti v Láhauru. V jejím kufru tehdy zaměstnanci našli bezmála devět kilogramů čistého heroinu. Rodačka z Uherského Hradiště sice tvrdila, že o obsahu zavazadla neměla tušení, soud ale její verzi neuvěřil a poslal ji na osm let a osm měsíců natvrdo do vězení.

Před osudovou cestou do Pákistánu se Tereza živila jako profesionální společnice a není žádným tajemství, že se do této branže dostala díky kamarádovi, který jí původně nabízel pouze focení aktů. 

"Kamarád mi pak sdělil, že ti muži, kteří budou u focení přítomní, po mně asi ještě něco budou chtít. A o uklízení nebo mytí oken úplně nešlo," přiznala Hlůšková na síti HeroHero. Tereza se prý na začátku bála hlavně jazykové bariéry, brzy ale zjistila, že pro práci s klienty žádnou znalost cizí řeči nepotřebuje.

Vyrostla jsem a mám jiné priority


"Při práci společnice úplně moc mluvit nepotřebujete. Je potřeba dělat spíše jiné věci. Vzdechy jako ach a och se v každém jazyce řeknou stejně," šokovala Tereza Hlůšková svou upřímností.

"Práce společnice spočívá v tom, že si ji chlap zaplatí a ona s ním chodí například na večeře, doprovází ho na schůzky nebo s ním létá na dovolenou. Je jen na ní, jestli s mužem bude spát, nebo ne. Pokud to tak ale bude, dostane víc peněz," vysvětlila bývalá pašeračka a dodala, že některé schůzky byly nakonec i celkem příjemné.

"S jedním mužem jsem byla opravdu jen na pracovní večeři. Byla jsem v krásných šatech, hezky namalovaná, nemusela jsem nic říkat, dostala jsem zaplaceno a dobře jsem se najedla," zavzpomínala Tereza.

"Na jednu stranu je to hnus spát s cizími muži za peníze, zvláště když ti chlapi nejsou ve tvé věkové kategorii a nevypadají třeba jako Brad Pitt. Na druhou stranu jsem vyrostla a mám úplně jiné priority, se kterými bych to už nedělala. Pochopila jsem, že peníze se dají vydělat i poctivě. Prodávat své tělo jiným mužům není hezké a ty dívky na to pak později zřejmě doplatí," uzavřela.

Tereza Hlůšková si po návratu do Čech našla přítele

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky