Herečka Tereza Bebarová má doma dvě dcery a o jejich výchově promluvila v rozhovoru pro web Extra.

Herečka přiznala, že u ní doma panují přísné podmínky a obě děti navštěvují lesní školu. Děvčata mají navíc omezený čas na telefonu, aby na něm netrávily příliš volného času.

"Společně s partnerem jsme zjistili, že na ty mobily je času dost. Mobily mají dovolené jenom na chvilku a my si vždycky všimneme změny chování, a tak jsme se shodli, že to není dobré přehánět, a dávkujeme to," prozradila dvojnásobná maminka. "U nás mají takový svět ve světě," dodala herečka.

Děti se učí trochu jiným způsobem

Tereza Bebarová se netají tím, že je příznivkyní alternativního školství. "Sofie chodila od 1. do 5. třídy do lesní školy,“ svěřila se herečka výše zmíněnému webu.

„Ten koncept se mi zdá sympatický. Děti se tam učí trochu jiným způsobem a jsou hodně venku, což je ohromná výhoda. Nelíbí se mi, když jsou děti zavřené v místnosti, mnohdy nevětrané," vysvětlila herečka.

Mladší dcera Sofie má prý zálibu ve vaření a často se slavné mamince motá v kuchyni. „Čtyřletá Sofinka se dere do té kuchyně. To bude hospodyňka, maminka. Žena, která bude všechno managovat v té rodině. Tu druhou jsem přihlásila do kurzu vaření a pečení a začínáme na tom pracovat," pochlubila se Bebarová.

Co se domácích prací týká, manžel herečky prý nemá problém pomáhat s domácími pracemi. "Vždycky to tak bylo, že žena peče a stará se o domácnost. Můj Vilém teda peče housky. U nás ale peču já a takhle to zůstane. On se na to rád dívá," uzavřela se smíchem.

Související články