Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Temní hoši – Neodolatelní sexy upíři, jak je neznáte

Temní hoši – Neodolatelní sexy upíři, jak je neznáte
Temní hoši – Neodolatelní sexy upíři, jak je neznáte
Zdroj: Isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Na filmovém plátně jsou krásní, záhadní a někteří z nich dost nebezpeční. Upírská sága Twilight – Stmívání a seriál The Vampire Diaris dobyly svět a přinesly úplně nové idoly. Znáte je?

Muž týdne: Robert Pattinson

Když loni přestižní časopis Glamour přinesl nejnovější žebříček nejpřitažlivějších mužů planety, ukázalo se, že první příčky bez výjimky okupují upíři, vampýři a další podivné temné bytosti. Jediný, kdo za nimi zůstal v závěsu, byl Johnny Depp – ten si ostatně střihnul upíra na filmovém plátně letos. Takže... Něco na nich bude.

Robert Pattinson – Lidskou krev nepije

Představitel hlavní role v sáze Twilight, idol teenagerů, je ve skutečnosti relativně plachý mladý muž. Skvěle se obléká, nedávno vyhrál i žebříček nejvíc šik celebrit. Miluje hru na kytaru a tvrdí: „Když hraju, jsem v úplně jiné dimenzi.“ Svou slávu moc neprožívá. „Těžko můžu zpychnout, když mám takový vzor, jaký mám. Jackovi Nicholsonovi nesahám ani po kotníky.“ Nicholson Pattinsona zaujal v roli vlkodlaka ve filmu Vlk. „Od té doby se mu marně snažím přiblížit.“

Ian Somerhalder - Plachý muž

Tohohle krasavce s pronikavě modrýma očima, kterého si nejspíš pamatujete také ze seriálu Lost, by jen málokdo tipoval na velmi plachou povahu. „Já mám ale například obrovské potíže s tím, abych se na veřejnosti nečervenal,“ přiznává sympatický Ian, který se v začátcích kariéry úspěšně živil jako fotomodel. „Když jsem byl kluk na škole, měl jsem ze svého červenání mindrák.“
Místo aby balil holky, kterých dnes může mít na každém prstu deset, chodil radši na ryby. Pečlivě si vybírá přátele a tvrdí: „Mám jen dva tři nejbližší lidi, kterým můžu říct opravdu všechno.“ Praktikuje jógu.

Ian Somerhalder - Plachý muž

Kellan Lutz – Mírumilovná hora svalů

Jeho dokonalé tělo s vypracovanými svaly se líbí fanynkám po celém světě. Aby si ho udržel, jí syrová vajíčka – takže toho, že by vám pil krev, se bát nemusíte:-) Jednu červenou potravu však nabízet můžete, a to dokonce aktuálně. Je právě jahodová sezona a Kellan jahody miluje. Nejraději má ale jahodový koláč od své maminky. „Dělala ho na tři plechy,“ zasnil se v loňském rozhovoru pro The Sun. Není divu. Kellan má šest bratrů a sestru. „Naše rodina, to byla úžasná škola života. Jen urvat kus toho koláče dalo práci nebo dost diplomacie,“ směje se.

Johnny Depp – Nejčerstvější krev na rtech

Aktuálně vysává krev na filmovém plátně Johnny Depp v novém filmu Tima Burtona Temné stíny. Dokonce vzkázal Robertu Pattinsonovi prostřednictvím rozhovoru pro magazín US Weekly: „Otevřel se prostor pro dva upíry, ovšem pouze za předpokladu, že on si uvědomuje, že alfa upír jsem já.“
No... O tom by se dalo diskutuvat. Zatím to vypadá, že divákům pije krev především hodně špatný scénář.

Co na to Divizna:

Přemýšleli jsme v redakci on-line společně s kolegy z national-geographic.cz, pro které jsou upíři velké květnové téma, co na nich lidi láká.
Bezesporu hraje svou roli nakusování erotogenní zóny, krk je zranitelné místo. A určitě je přitažlivý i strach, který nás při sledování nebo čtení upírské tematiky může obcházet. Popravdě řečeno... Draculu od Brama Stokera jsem četla jako čtrnáctiletá korpulentní slečna. Bestseller irského spisovatele, který vyšel poprvé v roce 1897, může za rozpad mojí postele. Bylo pod ní totiž temný prostor, ke kterému jsem se odmítala přiblížit a uléhala skokem z patřičné vzdálenosti, jaký se mi v hodinách tělocviku nikdy nepodařil:-)
Mimochodem, samotný život autora románu je neuvěřitelné dobrodružství. Až do svých osmi let byl upoután na lůžko a nemohl ani vstát, natož chodit. Tehdejší medicína byla na jeho nemoc krátká, ale později se téměř zázračně uzdravil a na škole se dokonce stal atletickou a fotbalovou hvězdou. Téma zázračného zmrtvýchvstání však už v jeho díle zůstalo navždy přítomné.

Tip Kafe.cz:

Pusťe si následující video a zjistěte, co vám může přinést sňatek s upírem (nuda na gauči před televizí vám v tomto případě rozhodně nehrozí).


Co možná o (moderních) upírech nevíte:

  • Častěji než lidskou krev pijí z humálních důvodů pouze tu zvířecí (jak sami tvrdí, je to něco, jako být vegetariánem).
  • To, že se třesou hrůzou při pohledu na kříž, je mýtus stejně, jako jejich domnělá hrůza z česneku.
  • Upíři opravdu nikdy nespí a po nocích převážně studují. No uznejte, není to efektivní!
  • Jsou nesmrtelní, tedy za předpokladu, že je nezničí silnější jejich druhu.
  • Upíři mají kromě krásy a nadlidské síly i další vychytávky. Někteří umí číst myšlenky, jiní dokáží například předpovídat budoucnost. Třeba takové sázení na burze jim jde jedna radost :-)
  • Upíři nežijí v temných sklepeních, ani se nezavírají do rakví. Ti "dnešní" si staví funkcionalistické vily a orientují se v moderním designu.

  • Jsou rychlí a dokáží se pohybovat přímo tryskem. Mimo to milují ta nejlepší a nejdražší auta.
  • Období zamilovanosti a s ním spojené nadšení ze sexu se jich drží asi prvních 50-90 let, pak se vztah trochu usadí :-)
 TAK CO BYSTE ŘEKLY VZTAHU S UPÍREM?

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky