TEMNÁ TAJEMSTVÍ herců ze seriálu PŘÁTELÉ!

Přečtěte si některé doslova úlety této známé šestice. Všichni je milujeme, seriál Přátelé už určitě také znáte nazpaměť, přesto vás následují řádky budou šokovat.

Jennifer Aniston - problémy s matkou i s kolegy

„Byla ke mně velmi kritická a to z toho důvodu, že byla modelka, byla vždy krásná, okouzlující, já ne... Navíc, mne to, jak vypadám, nezajímalo, neřešila jsem to. Matka vůči mně byla velmi nekompromisní a nevraživá," popsala herečka svou matku. Dokonce s ní dlouho nebyla v kontaktu. Pověstnou poslední kapkou bylo zřejmě vydání monografie v roce 1999. Jennifer nemohla matce dlouho odpustit, že veřejně proprala jejich komplikovaný vztah.

Jennifer má také komplikovaný vztah s mužskými kolegy ze seriálu Přátelé. Konkrétně s Mattem LeBlancem a Matthewem Perry, ani jednoho nepozvala na svou druhou svatbu s Justinem Therouxem.

„Myslím, že jsou skvělý pár. Myslím, že je šťastná. A to je vše, na čem mi záleží. Že je Jen šťastná,“ řekl pro časopis People Matt LeBlanc a dodal: „Kdyby mě tam chtěla, tak jsem tam byl.“

„Nebyl jsem pozván. Co se dá v takovém případě dělat? Bylo to pro mě také překvapení. Jsou hezký pár a mám z nich radost,“ zareagoval zase Matthew Perry.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek