Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Těhotná Alice Bendová: Konec TV kariéry?

Zdroj: Profimedia.cz

Alice Bendová je těhotná. Druhé dítě s manželem plánovali, protože jejich Vašíkovi jsou už 2 roky a chtěli mu pořídit sourozence. Těhotenství se jí ale hodí i z pracovního hlediska – její pořady totiž jeden za druhým končí...

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes pár slov o oblíbené herečce a „jejích“ pořadech.

Každá pohádka jednou končí

Alici Bendovou proslavil seriál Rodinná pouta, na který navázaly Velmi křehké vztahy. Role potvory Simony jí sedla perfektně a Alice se díky ní brzy stala jednou z hlavních tváří televize Prima. Teď ale seriál po šesti letech končí. Alice se svěřila, že je jí to líto a že podle ní ještě byly možnosti, jak příběh dál rozvíjet. Upřímně řečeno, její názor nesdílím. Na všech tzv. nekonečných seriálech je vidět, jak scenáristi pomalu, ale jistě „vaří“ z vody. Buď opakují zápletky, navzájem se vykrádají nebo vymýšlejí naprosto neuvěřitelné situace. Naposledy mě pobavila konkurenční Ordinace v růžové zahradě 2, kde v malé nemocnici na ambulantní vyšetřovně lékaři operovali chlapce, který měl v břiše bombu (respektive jakousi ohromnou střelu, která mohla vybuchnout). Úspěšně, jak jinak, ale byl to vážně „nervák“!

Alice Bendová se synem Alice Bendová se synem Zdroj: Mirek Vostrý, Profimedia.cz

Co bude s Alicí?

Až skončí VéKáVéčka, Bendová z obrazovky více méně zmizí – pořad Hádej, kdo jsem? má pauzu a Hádej, kdo lže? má být podle kuloárových informací kvůli nízké sledovanosti také vyřazen z programu. Herečka tedy otěhotněla právě včas. Než miminko, které se narodí na jaře, povyroste, Prima pro ni jistě najde adekvátní uplatnění. Přijít o ni by byla pro televizi chyba, po odchodu Dany Morávkové ke konkurenci je Alice „primácká“ hvězda číslo 1. Jaká role to ale bude, na to si budeme muset nějaký čas počkat.

Kde byste Alici Bendovou rádi viděli vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Sexy kuchařka Nigella Lawson

Muži po ní šílí, ženy chtějí být jako ona. Britská kuchařská hvězda Nigella Lawson (49) změnila vaření v úchvatnou podívanou. Její kuchařka Vaříme…

Akční letáky