Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Myslím, že to bude holčička, fanoušci se přou o pohlaví dítěte Moniky Marešové

Monika Marešová Leoš Mareš
Monika Marešová Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia
Monika Marešová Leoš Mareš

Monika Marešová dokázala celých pět měsíců tajit, že je těhotná. Pak už to ale známý moderátor nevydržel a pochlubil se šťastnou novinkou na sociální síti. Od té doby je nastávající maminka pod drobnohledem fanoušků, kteří se snaží uhodnout, jestli se dvojici narodí dcera, nebo syn. 

Je vidět, že manželé snad už ani nemůžou být šťastnější. O miminko se totiž snažili delší dobu. Když se proto ukázalo, že je Monika konečně těhotná, muselo se jim obrovsky ulevit. Zatímco moderátor má z předchozího vztahu dva syny, pro bývalou módní redaktorku to bude premiéra.

Jako anděl s modrými křídly

Mareš už dokonce ukázal první momentku, na které je vidět Moničino těhotenské bříško. Fotka pochází z baru ve španělské Andalusii, kam se Monika vydala na dovolenou.

"My baby," napsal Leoš ke snímku, na kterém je Monika vyfocena s neonově modrými andělskými křídly. Moderátor tak použil slovní hříčku, protože baby se dá přeložit jako dítě, ale také jako miláček. Jedním slovem tak pojmenoval jak očekávané děťátko, tak svoji ženu.

"Konečně fotka s pupíkem! Krásná jste," zareagovala hned jedna ze sledujících. "Monika úplně září štěstím a spokojeností. Moc Vám to přejeme a už se těším," přidala se další žena. Příspěvek získal už přes 175 tisíc lajků a podle komentářů vzbudil mezi fanoušky hotovou senzaci.

Hlavně, ať jsou zdravý

Tím ale zájem sledujících zdaleka neskončil, mnoho z nich se teď totiž snaží odhadnout, jestli se Marešovým narodí holka, nebo kluk. "Myslím, že budete mít holčičku," okomentovala například jedna žena další Moničinu fotku z pláže.

"Podle čeho, proboha?" pustila se do ní hned jiná příznivkyně. "Úplně změněná, holčička," přidala svůj názor další fanynka.

"Nedokážu si tipnout, zda-li chlapeček, či holčička. Každopádně, hlavně, ať jsou zdravý a v pořádku, to je myslím to nejvíc důležité," rozsekla pak drobnou hádku další komentující. Uvidíme tedy, kdo bude mít nakonec pravdu.

"Šťastná holka," napsala Monika výstižně ke snímku ze slunného Španělska. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky