Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Unikátní fotografie rodiny Willa Smithe. Poznáte, kdo je kdo?

Tři generace - Jada, Adrienne a Willow
Tři generace - Jada, Adrienne a Willow
Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Hollywoodský fešák Will Smith určitě nepatří k mužům, kteří se obávají, že jejich manželka bude jednoho dne vypadat jako jejich tchýně. Nemá k tomu důvod. Za postavu 64leté babičky Adrienne by se nestyděla ani leckterá třicátnice.

Smithova manželka Jada Pinkett Smith strhává na rodinu pozornost videoseriálem Red Table Talk, kam zve také svou matku a dceru. Společně tu odhalují rodinná tajemství a nestydí se hovořit ani o intimním životě. Obdivu se dostává zejména babičce Adrienne, která na svůj věk vypadá neuvěřitelně skvěle.

Z fotografie zobrazující ženy tří generací v posilovně by se zdálo, že si Adrienne vypracovala tělo dlouholetým cvičením a zdravým životním stylem. To však není až tak docela její případ. Adrienne totiž v minulosti bojovala se závislostí na heroinu, čímž zkomplikovala nejen vlastní život, ale také dospívání své dcery.

Jada s manželem Willem Smithem

"Fakt, že je moje matka závislá, jsem pochopila až jako teenager. Stávalo se, že mě nepřišla vyzvednout včas ze školy. Nebo najednou zničeho nic usnula. Uvědomila jsem si, že to nemůže být obyčejná únava a že za tím musejí být drogy," svěřila se Jada.

Ačkoli Adrienne holdovala heroinu a alkoholu celých 20 let, nakonec dokázala překročit vlastní stín a se vším přestala. Ve střízlivém stavu je už 27 roků a dneska se těší perfektní kondici. Atraktivní zevnějšek si udržela nejspíš díky dobrým genům.

Babička Adrienne v bikinách

K nestárnoucímu vzhledu má ostatně nakročeno i sama Jada, které bude za tři roky padesát let, ale z jejích fotek byste to nepoznali. Will Smith si zkrátka uměl vybrat...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky