Taťána Gregor Brzobohatá je 56. světovou vítězkou Miss Word a jedinou Češkou, které se povedlo tento titul kdy získat. Od té doby je úspěšnou topmodelkou, podnikatelkou a influencerkou.

Od roku 2008 je patronkou Nadace Krása pomoci, která se zaměřuje na pomoc seniorům. V této oblasti už Kuchařová dokázala mnoho a velká část seniorů se má díky její péči lépe. Je tak významnou osobností, že roku 2015 získala pozvání do hlavního sídla OSN v New Yorku a v Ženevě, kde mohla činnost své nadace prezentovat. Od roku 2017 je také ambasadorkou Cílů udržitelného rozvoje.

Táňa nemá jen krásnou tvář, ale i inteligenci a šarm

Je to prostě jedna z žen, které nemají jen krásnou tvář, ale i šarm, inteligenci a pokoru. To byly prý hlavní věci, které na ní učarovaly Ondřeji Brzobohatému. Ten už měl za sebou jeden rozvod s produkční Johankou, ze které se vyklubala lesbička. Táňa tudíž byla pro rodinu Brzobohatých doslova vysvobozením. Tedy hlavně pro Ondřejovu matku, otec Radek už nežil.

Oficiálně se dali dohromady v roce 2013 a patřili k nejkrásnějším párům českého showbyznysu. Na společenských akcích zářili, objímali se, pusinkovali, tudíž nikdo nepoznal, že by pár mohlo něco trápit. Je ale pravda, že soukromí nikdy veřejně neprezentovali a hádky či skandály se jim vyhýbaly.

"My žijeme úplně stejně jako většina jiných manželských dvojic. Žijeme jako většina párů. Ale považujeme život za výjimečný. Jo a tuhle Ondra přišel domů a povídá, že mi složil písničku. Nádherný okamžik. Žádný výročí, žádný takový klasický důvod. Prostě jen tak!" prozradila v rozhovoru na denik.cz.

Pár vždy působil jako nejšťastnější pod sluncem

V roce 2016 se vzali na pohádkové svatbě a vypadalo to, že vše je zalité sluncem. Začali pracovat na miminku, které se ale nedařilo, což je nejspíš velký důvod jejich odcizení. Nechali tedy věcem volný průběh a doufali, že to jednou přijde. Teď už je ale pozdě.

Manželé dokonce loni v létě obnovili svůj manželský slib a zdálo se, že jsou šťastnější než kdy jindy. A přitom jen o půl roku později se začalo proslýchat, že nežijí ve společné domácnosti.

„Máme už vlastní životy, od srpna víceméně žijeme každý po svém,” prozradil v pořadu Showtime Ondřej Gregor a začal se veřejně ukazovat po boku nové ženy, tanečnice Zuzany. Posléze prasklo, že chodí s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

Ze začátku to bylo pro nejkrásnější ženu světa těžké, dokonce skončila v péči terapeuta. Teď už se ale ze zklamání otřásla a dokonce si ze své situace umí udělt legraci. Vše dokázala instagramovou fotkou, kde sedí s rukama v dlaních a nad sebou má několikery parohy. K fotce nezapomněla přidat vtipný popisek: "Jenom?"

Krásná Táňa, která si už jako malá hrála na modelku, legendární svůdnici Angeliku a missku, jistě nebude mít problém si najít nového partnera, který její kvality ocení.