O české herečce Tatianě Dykové je známo, že se nebojí pěkně nahlas říct, když se jí něco nelíbí a rozhodně nikdy nestojí v koutě. I když o sobě s manželem, Vojtou Dykem, říkají, že jsou plašší introverti, když už někam vyrazí, vždy to stojí za to. Naposledy je fanoušci mohli vidět na karlovarském filmovém festivalu, kde byla Dyková opět za hvězdu a ozdobu večírků.

Doma to ale tak rozhodně není, a protože má Táňa doma čtyři chlapy, musí se v kuchyni otáčet. Naštěstí ji vaření baví, a pokud ho někdo nesnáší, je to právě Vojta.

Dyk je skvělý táta, ale špatný kuchař

„Nerad vaří a vařící muži mě ani nijak neoslňují. Já vařím ráda. Jinak je Vojta skvělý jak jako manžel, tak otec a vlastně i bonusový otec,“ řekla pro časopis Rytmus života.

Občas se snaží být herečka neviditelná a prý se jí to daří. Bavilo jí to už od dětství. Na druhou stranu, předvádět se ji bavilo také. Toužila po tom, aby ji všichni znali. Když přemýšlela nad tím, kde se tato touha vzala, zjistila, že za tím stojí její otec.

„Ta prvotní motivace nebyla úplně zdravá. Pamatuji se, že jsem si jednou sedla tatínkovi na klín a on mě odstrčil, protože byl myšlenkami jinde. A já si řekla: Tak ty mě nechceš vidět? Já udělám něco, že se na mě budeš muset dívat celý život!“ prozradila v pořadu Blízká setkání Terezy Kostkové.

Doma má Tatiana tři syny

I doma je Tatiana jedinou ženou, z prvního manželství s filmovým producentem Pavlem Čechákem má dva syny - Cyrila a Františka a s Vojtou Dykem jednoho. V roce 2013 se jim narodil syn Alois. Její chlapci si ji tak přechází. Vše se tedy zdálo být zalito sluncem až do roku 2018, kdy se začalo spekulovat o velké krizi, při níž se měl Dyk údajně od rodiny odstěhovat.

O to překvapivější byl pak rok 2019, kdy v květnu pár světu oznámil, že se vzal. Od té doby zase vrkají jako hrdličky a kamkoliv spolu dorazí, rozdávají úsměvy na všechny strany.

Související články