Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Začátky kariéry Tatiany Dykové: Tancovala v klubu u tyče za slušné peníze

Tatiana Dyková
Tatiana Dyková
Zdroj: profimedia
Tatiana Dyková

V devadesátých letech byla Tatiana Vilhelmová mladá nevybouřená začínající herečka, která měla hluboko do kapsy a hodila se jí každá koruna. Kromě hraní jí šel ještě tanec, tak se toho rozhodla využít. Nějaký čas se živila jako go-go tanečnice v jednom pražském klubu.

V devadesátých letech patřila Tatiana Vilhelmová mezi vyhlášené pařmenky, proto není divu, že se rozhodla spojit příjemné s užitečným a svým koníčkem si přivydělat nějakou tu korunu. Tenkrát se nabíraly ve velkém go-go tanečnice do pražského klubu Radost, kam herečka často chodila pařit. Neváhala tedy ani minutu a přihlásila se. Dělala konkurz a světe div se, herečku vzali. V Radosti pak tančila dva roky.

„Chodila jsem se svojí kamarádkou Péťou furt do Radosti. Jako do klubu Radost. A tam měli go-go tanečnice a nás napadlo, že když tam pořád chodíme a tancujeme zadarmo, že bychom tam mohly tancovat za peníze,“ prozradila Táňa v pořadu 7 pádech Honzy Dědka.

Dva roky tančila jako go-go tanečnice v pražském klubu

Jedním dechem ale nezapomněla zmínit, že si lidé pletou go-go tanečnice s tanečnicemi u tyče, což je prý úplně něco jiného. 

„Go-go tanečnice nejsou tanečnice u tyče! Jsou to roztancovávačky, normálně oblečené a každá má svůj styl,“ vysvětlila jedna z našich nejobsazovanějších hereček svou tehdejší funkci.

Nyní už Dyková je dodnes velmi pohybově nadaná, což ukázala v pořadech jako Tvoje tvář má známý hlas nebo StarDance. Už od devíti let se totiž věnovala baletu a dlouhou dobu to vypadalo, že se mu bude věnovat. Nakonec ale zvítězilo herectví. 

Nyní už Táňa nouzí rozhodně netrpí a přivydělávat si nemusí

Teď už si Táňa rozhodně přivydělávat nemusí. Léta jde z role do role a neobejde se bez ní žádný český velkofilm. Tudíž si vydělává dost a nouzí rozhodně netrpí. Ani její manžel, herec a muzikant Vojta Dyk, není žádný chudák, rodina se tudíž má víc než dobře a Táňa už na brigádu ze svého mládí může jen vzpomínat.

Kdo ví, třeba se svůdně vlní v ložnici svému manželovi, který patří mezi nejkrásnější a nejvíc sexy muže Česka. I když na to nejspíš maminka tří chlapců nemá čas, protože jí Cyril, František a Alois dávají zabrat. Dve starší syny má s producentem Pavlem Čechákem a nejmladšího Aloise má právě s Vojtou Dykem. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky