V kině Lucerna bylo na premiéře filmové komedie Aristokratka k vidění něco skutečně neobvyklého. Herečku Tatianu Dykovou totiž přišla podpořit celá její početná rodina, která prakticky obsadila první řadu hlediště. Pohledná zrzka tak měla všechny důležité muže svého života na jednom místě. A tím se myslí skutečně naprosto všichni. 

Kromě manžela Vojty Dyka a všech tří synů Františka, Cyrila a Aloise totiž dorazila také její maminka s partnerem. Největším překvapením byla ale přítomnost jejího bývalého manžela, filmaře Pavla Čecháka, se kterým má Tatiana Dyková starší dva syny. Že spolu bývalí partneři i po rozchodu dobře vychází, protože společně vychovávají děti, ještě není tolik překvapivé.

Co ale bylo vskutku nevídané, byl fakt, že Čechák seděl vedle Vojty Dyka a dokonce se s ním bez problému bavil. Vzhledem k tomu, že to byl právě populární herec, kdo Čechákovi před lety Tatianu přebral, je to skutečně obdivuhodné. Vzájemná nevraživost tak očividně mezi nimi není již dávno téma. 

K harmonii se museli propracovat

Ne vždycky ale byly vztahy Tatiany Dykové a Pavla Čecháka takto idylické a především bezprostředně po jejich rozchodu byla jejich komunikace často poměrně třaskavá. Jak se ale zdá, čas již dávno zahojil všechny rány a všichni spolu nyní dokáží komunikovat jako jedna velká a rozvětvená rodina. 

Vztah Tatiany Dykové s exmanželem se jim prý povedlo přetavit v přátelství, za což je umělkyně velmi vděčná. “Musíte chtít oba, mít se rádi a chovat se k sobě slušně. Když se sejdeme u Pavlovy maminky na zahradě a klábosíme tam i s mojí maminkou a Vojtovou maminkou, jsem opravdu šťastná. Míchají se tam bratranci Čecháků s naším Lojzíkem, Pavlův bratr se ženou, mezi nimi Vojta, všichni jsou spokojení. Jsem moc vděčná, že se nám to s Pavlem podařilo a že tomu všichni byli otevření,” prozradila před časem pro server iDNES.cz, jak toho docílila. 

Jedním z možných důvodů, proč jim to v rodině takto skvěle funguje, je to, že Tatiana Dyková to s muži jednoduše umí. Ostatně již v dětství se kamarádila raději s chlapci. “Měla jsem i svoji nejlepší kamarádku Péťu, ale náš hlavní cíl stejně byl dostat se ke klukům do party. Šly jsme spolu ven, měly jsme ty kočárky, ale odhodily jsme je, jakmile se kluci objevili na obzoru. Roli hrálo i to, že jsem měla staršího bráchu. Bral mě ven a měl na mě dávat pozor, což teda moc nedělal, ale zase jsem se i díky němu zapojila do klučičích her,” prozradila na sebe v rozhovoru pro Novinky.cz před časem.

Související články