To, že se chystají vdavky, zveřejnila ambiciózní podnikatelka na svém Instagramu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, ke gratulacím se připojila například Natálie Kočendová, Mariana Bečková, Iveta Lutovská nebo Hana Dědková.

Romantika v Paříži

K zásnubám došlo 2. 1. 2023 v Paříži, ačkoliv podle Taťániných slov k nim mohlo dojít už mnohem dříve. Pro server super.cz Makarenko uvedla, že její nastávající měl prstýnek vyrobený už dva a půl měsíce a prostě jen čekal na ten správný okamžik. Mohla to být tak i Vídeň, která by se proměnila v místo naplněné štěstím, ale co je ideálnější, než město lásky Paříž? Pánek vybral pro svou žádost tu nejromantičtější variantu.

Ačkoliv Makarenko žádost o ruku čekala, zřejmě ne tak brzy a byla v šoku. Ostatně se není co divit, když se po minulém osmiletém vztahu s Bahenským prstýnku nedočkala. Bývalý partner Vlaďky Erbové měl podle Taťány jinou představu o budoucnosti, jak diplomaticky sdělila Blesku.

Briliant od zajíčka

Vypadá to, že je to ale právě Makarenko, komu se po rozchodu daří lépe. Na prstě se jí třpytí kýžený briliant a modelka září štěstím. Věkový rozdíl podle ní nehraje roli, hlavně, když spolu budou šťastní. A to se podle posledních zpráv zdá, že tak skutečně je.

Nezbývá než holubičkám popřát spoustu štěstí na jejich budoucí společné cestě životem a aby se Taťánino přání splnilo a veselka se stihla uskutečnit ještě letos. Ostatně o místě má už dlouho jasno, bude v resortu, který patří právě jejímu nastávajícímu.