Manžel Taťány Makarenko, Martin Pánek, strávil téměř tři týdny ve vazbě ve Skotsku, kde společně s kamarády čelí obvinění z pohlavního zneužití teprve šestnáctileté dívky.

Ve čtvrtek ale krátce po propuštění na kauci nečekaně přistál v Praze na Letišti Václava Havla, kde už ho čekala jeho manželka.

Influencerka a ředitelka soutěže krásy si podnikatele vzala teprve před třemi měsíci a podobný scénář nejspíš nečekala ani v nejhorší noční můře. Makarenko navíc až do návratu svého muže netušila, zda se vůbec ještě spolu uvidí, nebo Pánka rovnou odvedou vězení, kde mu hrozí v nejhorším případě dlouhé roky za mřížemi.

Vše je natočené na telefonu

Zatímco Taťána Makarenko se v Čechách pilně připravovala na další ročník své soutěže krásy, její manžel Martin Pánek se vyjel bavit s kamarády.

Parta uspořádala výlet za fotbalem do Skotska, ten se ale rychle zvrhl. Spolumajitel cateringové společnosti Vyšehrad 2000 Group byl po zápase Sparty i se svými přáteli zadržen a skončil ve vazbě.

Vše začalo tím, když se na policii dostavila teprve šestnáctiletá dívka a obvinila Pánka i jeho kumpány ze znásilnění. Muži si měli celý sexuální incident dokonce nahrávat na své mobilní telefony. Pokud by vyšetřovatelé tyto záznamy skutečně dostali, šlo by o nesporné důkazy proti manželovi Taťány Makarenko. Ta je z celé situace viditelně otřesená, přesto na něj ale čekala na letišti a po příletu ho objímala. Následně šla ovšem asi metr a půl za ním. Vztah dvojice ovšem nyní každopádně čeká velice těžká zkouška a je jen ve hvězdách, jak to celé dopadne.

Související články