Když se dozvěděla, že její manžel dal přednost jiné ženě, byla nesmírně zklamaná. Modelka Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý tvořili nádherný pár dlouhých osm let. V posledním roce se ale začalo spekulovat o nejrůznějších problémech, se kterými se měli manželé potýkat. Taťána i Ondřej si vždy hlídali své soukromí, a tak nejrůznější domněnky nikdy nepotvrzovali, ale ani nevyvraceli. Do doby, než promluvil zdroj z jejich okolí. Ten se v listopadu loňského roku nechal slyšet pro Blesk, že manželé chystají rozvod a již několik měsíců ani nežijí pod jednou střechou.

Zklamaná Taťána

Fotoreportéři zmíněné redakce pak dokonce Ondřeje Gregor Brzobohatého přistihli na ulici v doprovodu tanečnice Zuzany Pilné, se kterou měl pak známý hudebník strávit noc ve svém bytě na Malé Straně. Taťána Kuchařová přitom o žádné jiné ženě neměla sebemenší tušení a do poslední chvíle doufala, že se jí podaří manželství zachránit.

„To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním aktuálně rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu 5. výročí svatby,” vzkázala zdrcená modelka skrz pořad Showtime.

Valentýn slavit nebude

Krátce po rozchodu se Taťána Kuchařová stala jednou z tváří českého prodejce spodního prádla a na sociální síti tak začala ukazovat své dokonalé tělo, o které její manžel navždy přišel. Poté, co jí bylo zlomeno srdce, je modelka odvážnější než kdy dřív. Kromě fotografií z nové spolupráce zveřejnila také video, na kterém spoře oděná smyslně rozhrnuje závěsy anebo se v posteli mazlí s růžovou růží. A fanoušci šíleli.

K videu zároveň připojila i text, ve kterém se krátce rozpovídala o svátku zamilovaných. Ten pro ni bude letos pochopitelně náročný a se zlomeným srdcem jej ani slavit nelze. Jak tedy modelka sama přiznala, oslavám svatého Valentýna se vyhne obloukem.