Taťána Kuchařová se oficiálně ke sňatku svého exmanžela Ondřeje Brzobohatého s Danielou Písařovicovou nechtěla nijak vyjadřovat a to nejen proto, že má s hudebníkem vztahy na bodu mrazu. Bývalá Miss proto událost taktně přešla, své kamarádce se ale přeci jen svěřila.

Rozvod Kuchařové a Brzobohatého proběhl loni na jaře a nyní zbývá ještě církevní anulace jejich sňatku, jelikož si řekli své "ano" i před bohem v kostele. V těchto dnech je Táňa v Berlíně, kde fotí novou reklamní kampaň.

"O svatbě se dozvěděla od kamaráda, který na ní v Itálii byl," prozradila Blesku blízká kamarádka modelky. Kuchařová prý odvětila pouze suše: "Tak hodně štěstí..." čímž dala jasně najevo, co si o uspěchané veselce myslí.

S Ondrou si vyměňují sms

Ačkoliv se Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý mají setkat brzy u soudu kvůli pomluvě, podle kamarádky modelky jsou bývalí manželé stále v kontaktu. "Oni si s Ondrou vyměnili v posledních měsících nějaké SMS zprávy, nejen o celé té kauze, co se na jaře odehrávala. Takže je dost možné, že mu možná popřeje či popřála i touto formou," překvapila žena, která má k modelce blízko.

Ještě na jaře řešila dvojka ostrou válku kvůli zveřejnění církevní žaloby Kuchařové, ve které se mimo jiné píše o hudebníkově zálibě v převlékání se za ženu. Kuchařová ovšem od začátku tvrdí, že žádné informace z citlivého dokumentu bulváru neposkytla.

Zatímco Ondřej s novým vztahem příliš neotálel a rovnou se vrhnul do chomoutu, Kuchařová je s novým vztahem opatrnější. S jedním mužem už ale navázala bližší kontakt, alespoň dle tvrzení jejich známých. "Byl to cizinec, nevyhledává nyní partnery v Česku," tvrdí lidé z okolí Miss World 2006.

Ondřej Brzobohatý se potřetí oženil u italského jezera Garda. Na svatbu dorazili pouze nejbližší přátelé a rodina a podle hostů šlo o velice krásný obřad.

Kuchařová prý přeje Brzobohatému s novou manželkou hodně štěstí

Související články