Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Má snad novou známost? Taťána Kuchařová bez okolků promluvila o orgasmu

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová se už oklepala z náhlého rozpadu manželství s Ondřejem Brzobohatým a naplno si užívá svobody. Z posledních slov Miss World to vypadá, že už se dokonce objevil po jejím boku nový muž.

Taťána Kuchařová zažila velice bolestivý rozchod se svým dnes již exmanželem Ondřejem Brzobohatým. Z otřesné zkušenosti se modelka pomalu, ale jistě, dává psychicky dohromady a vypadá to, že už na to není sama.

Kuchařová dala na Instagramu fanouškům možnost pokládat jakékoli dotazy a překvapivě přišla řeč i na Mezinárodní den orgasmu.

"Mezinárodní den orgasmu? Ten jsem měla včera," naznačila Táňa tajemně, že už nejspíš večery netráví sama. Jméno si ale zatím nechala pro sebe.

Život mi pořádně naložil

Taťána Kuchařová má za sebou velice náročné období. Zklamání z údajné manželovy nevěry dlouho rozdýchávala a zanechalo to šrámy na její duši.

"Ten život mi pořádně naložil! Vždy jsou to zkoušky, kterými musíme projít, protože na ně máme a skrze ně rosteme," sdělila Taťána podle Blesku.

"Moje sebevědomí bylo hodně zkoušené. Byla to silná konfrontace," dodala kráska, jak těžko snášela zjištění, že měl Ondřej Brzobohatý lovit jiné ženy pouze pár měsíců poté, co s ní obnovil svatební slib. "Ale teď už jsem sebevědomější a mám se krásně," uzavřela.

Kuchařová je měsíce po rozvodu konečně šťastná

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky