Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová oznámila konec jedné kapitoly: Lidem předala důležitý vzkaz

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Modelka Taťána Kuchařová je velmi aktivní na sociálních sítích, kde se se svými fanoušky pravidelně dělí o nejrůznější momenty ze svého života. Tentokrát byl ale její příspěvek odlišný od jiných. V textu, který připojila ke smyslné fotografii, přidala totiž zásadní informaci. Od roku 2023 nastane důležitá změna. 

Modelka a nejkrásnější žena světa pro rok 2006 Taťána Kuchařová se rozhodla za svou minulostí udělat definitivní čáru. Se svým exmanželem Ondřejem Gregor Brzobohatým je už sice rozvedená několik měsíců, stále ale řešila jednu skutečnost, která ji trápila. Na svém Instagramu se totiž snažila změnit své uživatelské jméno, aby mohla vyměnit příjmení Brzobohatá za Kuchařová. To se ale nepodařilo. 

Nový profil

Taťána už před časem odpovídala na Instagramu fanouškům, kteří se jí ptali, proč má na sociální síti stále příjmení svého bývalého manžela. „Jsem už dávno Kuchařová, ale na sociálních sítích to trvá,” prozradila. Změnit uživatelské jméno bylo opravdu tvrdým oříškem a úprava se nakonec modelce ani nepodařila. Svým fanouškům sdělila, že ji od příštího roku najdou jedině pod jiným profilem. 

„Přátelé a kamarádi, ráda bych to oznámila ofiko. Od 1. 1. 2023 bude aktivní pouze účet @tatiana_kucharova a máte možnost přejít už teď. Ten, kdo mě bude chtít dále sledovat, jedině na tomto novém účtu pod mým ‚staronovým’ jménem Taťána Kuchařová,” vzkázala modelka svým fanouškům. „Jedna se tímto definitivně uzavírá a nová se otevírá a já se na to moc těším,” dodala ještě. 

Nemožný úkol

Obdivovatelé Taťány se začali v komentářích rychle zajímat o to, proč zkrátka svůj dosavadní profil jen nepřejmenuje. Přece jen na něm má bezmála 300 tisíc sledujících a přechodem na jiný účet může o velkou část z nich přijít. Modelka ale rychle přispěchala s vysvětlením. 

„Bohužel, řešili jsme to celý rok a ke změně jména nelze dojít, pouze přezaložit účet. Vzhledem k striktním pravidlům k změně jména společnosti Meta jsem nucena svůj svůj letitý IG účet opustit a založit účet nový,” odpověděla na dotaz jednoho z fanoušků Taťána. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky