Není tajemstvím, že Taťána Kuchařová svého bývalého manžela Ondřeje Brzobohatého zrovna nemusí. Dvojice si prošla velice vyhroceným rozvodem a od té doby si krásná blondýnka sem tam do svého ex ráda rýpne.

Zatímco hudebník začal krátce po rozpadu manželství nový život po boku Daniely Písařovicové, kterou si nedávno vzal v Itálii a nyní s ní plánuje rodinu, Táňa zatím světu žádnou novou lásku nepředstavila.

Od novinářů tak Kuchařová dostává většinou otázky právě na Brzobohatého a z vtípků na jeho osobu je zřejmé, že už má Miss World 2006 celou záležitost zpracovanou a dnes už se všemu hlavně směje.

Po nebožce manželce mi zbyly doma paruky

"Po nebožce manželce mi zbyly doma paruky," prohlásila Taťána Kuchařová na adresu Ondřeje Brzobohatého v rozhovoru pro Showtime. Pak se ale vzápětí modelka omluvila a dodala, že šlo pouze o žertík.

K veselce svého ex pak pro Idnes jen suše poznamenala: "Vím svoje, toť vše," čímž dala jasně najevo, že je ráda, že toxický vztah s hudebníkem má za sebou a oběma se nyní lépe dýchá.

Brzobohatý si ale evidentně z nejapných poznámek Kuchařové nic nedělá a sám o své zálibě dělá vtipy. V pořadu Inkognito například prohlásil, že se s Danielou Písařovicovou dohadovali o tom, kdo z nich vynese k oltáři svatební šaty a jestli nepřijme příjmení své budoucí ženy.

Kromě občasného rýpnutí se ale Kuchařová už o minulost zkrátka nezajímá a soustředí se na současnost a na hlavně na sebe. "Přistupuju k péči o sebe celistvě – starám se o tělo, ale taky o duši a psychické zdraví," řekla pro ženysro.cz.

Kuchařová se koníčku Brzobohatého v převlékání za ženu směje

Související články