Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zadaná Kuchařová zmátla své příznivce: Novou fotkou spustila lavinu otázek

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Modelka Taťána Kuchařová si po divokém rozvodu s Ondřejem Gregor Brzobohatým dávala na čas a do náruče jiného muže se rozhodně nevrhala. Po sedmi měsících od konce manželství ale našla někoho, komu byla schopná otevřít své srdce. O koho se jedná?

Taťána Kuchařová se před pár dny Blesku přiznala, že již nadále není singl a v jejím životě se vyskytuje nový muž. „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit,” prohlásila modelka. „Až bude správná chvíle, řeknu více,” dodala ještě a totožnost své lásky prozradit odmítla. Fanoušci si ale rychle udělali vlastní obrázek. Šlápli ovšem vedle. 

Jen kamarád a kadeřník

Taťána Kuchařová v poslední době na svém Instagramu sdílí poměrně dost snímků s kadeřníkem Tomášem Arsovem, se kterým vytvořila svůj nový parfém. V rámci propagace tedy zásobuje své fanoušky spoustou snímků, které si ovšem někteří špatně vyložili. Po modelčině přiznání o tom, že již není sama, si mysleli, že je jejím novým partnerem právě Tomáš Arsov. 

„A kolik je kocourovi?” ptala se pod jedním z příspěvků obdivovatelka modelky. „Tvůj nový přítel, nebo kadeřník?” přidala se další se zvídavým dotazem. Spekulace ale Taťána rychle utnula. „Můj nový partner v práci a spřízněná kamarádská duše,” reagovala na otázku modelka. 

Pan tajemný

Zvěsti o tom, kdo by mohl být tím, jež nejkrásnější ženu světa pro rok 2006 uhranul, tedy mezi příznivci krásky stále pokračují. Vzhledem k tomu, že Taťána vztah přiznala během svých cest po Asii, se nabízí otázka, zda její vyvolený není cizinec. Jak ale sama bývalá manželka Ondřeje Brzobohatého přiznala, ještě si chce nechat jeho jméno pro sebe a o všechny detaily se podělí, až uzná za vhodné. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky