Taťána Kuchařová se před pár dny Blesku přiznala, že již nadále není singl a v jejím životě se vyskytuje nový muž. „Sama nejsem, ale nechci o tom více mluvit,” prohlásila modelka. „Až bude správná chvíle, řeknu více,” dodala ještě a totožnost své lásky prozradit odmítla. Fanoušci si ale rychle udělali vlastní obrázek. Šlápli ovšem vedle.

Jen kamarád a kadeřník

Taťána Kuchařová v poslední době na svém Instagramu sdílí poměrně dost snímků s kadeřníkem Tomášem Arsovem, se kterým vytvořila svůj nový parfém. V rámci propagace tedy zásobuje své fanoušky spoustou snímků, které si ovšem někteří špatně vyložili. Po modelčině přiznání o tom, že již není sama, si mysleli, že je jejím novým partnerem právě Tomáš Arsov.

„A kolik je kocourovi?” ptala se pod jedním z příspěvků obdivovatelka modelky. „Tvůj nový přítel, nebo kadeřník?” přidala se další se zvídavým dotazem. Spekulace ale Taťána rychle utnula. „Můj nový partner v práci a spřízněná kamarádská duše,” reagovala na otázku modelka.

Pan tajemný

Zvěsti o tom, kdo by mohl být tím, jež nejkrásnější ženu světa pro rok 2006 uhranul, tedy mezi příznivci krásky stále pokračují. Vzhledem k tomu, že Taťána vztah přiznala během svých cest po Asii, se nabízí otázka, zda její vyvolený není cizinec. Jak ale sama bývalá manželka Ondřeje Brzobohatého přiznala, ještě si chce nechat jeho jméno pro sebe a o všechny detaily se podělí, až uzná za vhodné.