Minulý měsíc se Ondřej Brzobohatý oženil se svou novou partnerkou Danielou Písařovicovou. Logicky se tak nabízela otázka, jak se s tímto faktem vyrovnává jeho předchozí manželka Taťána Kuchařová, které se na to pochopitelně ptali nejen fanoušci na sociálních sítích, ale také novináři.

Zatímco v minulosti se k tomuto tématu vyjadřovala poměrně otevřeně, překvapila nyní tím, že se k tématu již nechtěla vracet s tím, že již žije jiný a šťastný život. Po dotazu, zda tento nový život zahrnuje také nového muže, ovšem začala kličkovat a snažila se z otázky vybruslit.

“To, co prožívám, si fakt střežím a víc k tomu říct nechci. Jsem spokojená a šťastná,” sdělila serveru Vipzprávy mnohoznačně a s lehkým uzarděním. Její odpověď vyzněla, jako by pouze nechtěla prozradit více k nově se rodící lásce. Více se v tu chvíli každopádně veřejnost nedověděla.

Paruky po nebožce

Modelka, o které se v kuloárech šeptá, že po rozvodu loví nového partnera v zahraničních vodách, v poslední době často cestuje, což tuto teorii, že již našla lásku v náruči neznámého cizince, jen podporuje. Nedávno také překvapila až příliš rozpustilým žertem na adresu exmanžela.

V rozhovoru pro pořad Showtime televize Prima v rozhovoru zmínila: “Po nebožce manželce mi doma zbyly paruky,” čímž velmi překvapila nejen moderátorku, ale také diváky. Za nejapný vtípek, kterým narážela na zálibu Ondřeje Brzobohatého v dámských převlecích, se posléze omluvila.

I přesto, že byla její poznámka mediálně vyhodnocena spíše jako nevhodná, vyvolává řadu otázek. Dosud se totiž k citlivému tématu rozvodu s Brzobohatým vyjadřovala především vážně. To, že si z něj nyní dokáže dělat legraci, může znamenat, že je v životě skutečně již zcela jinde a to může zahrnovat také nového muže.

Je tak možné, že brzy své fanoušky potěší informací o nové lásce, například se švarným cizincem. Nebylo by to poprvé, kdy našla Taťána Kuchařová lásku v zahraničí. V minulosti tvořila pár s americkým modelem Lanem Carlsonem, se kterým jí láska vydržela čtyři roky.

Související články