Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová provokuje v prádle: Taková žena se neopouští, hlásají fanoušci

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Modelka Taťána Kuchařová po rozpadu svého manželství s Ondřejem Brzobohatým rozhodně neleží doma v slzách, ale naplno se věnuje své práci a milovanému cestování. Na sociálních sítích sdílí jednu fotku za druhou, přičemž z některých z nich se mnohým tají dech. Od doby, co kráska navázala spolupráci se známým prodejcem spodního prádla, prakticky na každé druhé fotce vystavuje své dokonalé tělo. 

Pro Taťánu Kuchařovou byl rozvod s manželem tvrdou ránou. I když ještě na konci loňského roku doufala, že se jí podaří manželství zachránit a s Ondřejem Brzobohatým se opět vrátí na společnou životní cestu, hudebník se rozhodl jinak. Modelka následně požádala o rozvod, který před několika týdny proběhl. Zpočátku byla nejkrásnější žena světa pro rok 2006 z konce vztahu smutná a zklamaná, nakonec se ale zdá, že pro ni byl spíše vítězstvím. Taťána Kuchařová je totiž dost možná krásnější než kdy dřív. 

Sexy fotky

Když se na konci loňského roku veřejnost dozvěděla, jakou krizí manželství Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého prochází, modelka se na pár dní stáhla ze sociálních sítí. Pak se ale vrátila s plnou parádou. Oznámila totiž, že navázala spolupráci se známým prodejcem spodního prádla, a od té doby svůj Instagram plní smyslnými fotkami, na kterých zpravidla pózuje jen velmi spoře oděná. 

Z její nejnovější spolupráce mají radost hlavně muži, kteří pod příspěvky nešetří pochvalnými komentáři a někteří modelce dokonce vyznávají lásku. Je více než jasné, že o nápadníky Taťána Kuchařová rozhodně nouzi nemá. 

V Česku dlouho nevydrží

Taťána Kuchařová od definitivního rozpadu manželství doma prakticky neposedí. Když zrovna nepracuje, vyráží za hranice České republiky. Od začátku roku stihla vystřídat už několik destinací. Nejdříve se vydala na severní pól, pak vyměnila sníh za slunce a její kroky směřovaly do Kalifornie. Hned za ní následovaly Barcelona a Paříž. Je vidět, že se modelka řídí známou radou, podle které se po bolestivém rozchodu doporučuje cestovat. Poznávání nových míst totiž dokonale zaměstná hlavu, která tak nemá prostor na to toulat se v myšlenkách na dávno ztracenou lásku. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky