Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová má jasno: Její další partner musí splňovat několik kritérií

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Už je to několik měsíců, co se modelka Taťána Kuchařová rozvedla s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým. A zatímco její bývalý manžel je až po uši zamilovaný do Daniely Písařovicové, Taťána si užívá singl života. Po rozpadu manželství ale na lásku rozhodně nezanevřela. Jak by měl vypadat muž, kterému by byla schopná znovu otevřít své srdce?

Nejkrásnější žena světa pro rok 2006, Taťána Kuchařová, se stále vzpamatovává z ošklivého rozvodu s hudebníkem Ondřejem Gregor Brzobohatým. Jak ale sama říká, se situací, která v jejím životě nastala, se jí daří dobře srovnávat. Po další lásce sice momentálně úplně netouží, zato si ale plnými doušky užívá toho, že je po letech sama. 

Možná se to už nikdy nezopakuje

Taťáně Kuchařové v současné době mužský element v životě nechybí a soustředí se hlavně na svou práci. Když má pak chvíli volna, věnuje ji přátelům. „Užívám si svobody a, jak bych to řekla, nevím, kam dřív. Pořád mě zvou přátelé a kamarádi na různé večeře, obědy. Práce mě obrovsky vytěžuje, hodně cestuji. Musím říct, že je to fajn období, které se mi možná už nikdy nezopakuje,” prohlásila modelka v rozhovoru pro iDNES a ukázala tak, že se na konci manželství snaží hledat i světlé stránky. Zároveň ale řekla, že by se nové známosti nebránila. 

Náročná není

Svého vyvoleného ale ještě nepotkala. Přestože by se možná na první dobrou mohlo zdát, že bude mít Taťána Kuchařová coby krásná a úspěšná žena ve výběru partnera drsné měřítko, tvrdí o sobě, že žádné přehnané nároky nemá. „Já jsem ta kritéria moc nezměnila. Jenom doufám, že příště vsadím na někoho, kdo takový opravdu bude a nebude to jenom hrát,” rýpla si modelka do Brzobohatého a vzápětí na to dodala, že by měl být její partner laskavý, milý, inteligentní a úspěšný. 

„Nejsem opravdu nijak náročná. Chci někoho, s kým se budu cítit v bezpečí a kdo mi bude vracet tu lásku, kterou dávám já, protože já mám velké srdce,” přiznala ještě. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky