Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová bude muset u soudu odhalit detaily vztahu s Brzobohatým

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Modelka Taťána Kuchařová se po ukončení manželství s Ondřejem Brzobohatým rozhodla i pro církevní rozvod, neboť se kdysi dnes už exmanželé brali i před Bohem. Takový proces ale rozhodně není tak jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Taťána totiž bude muset se všemi detaily odvyprávět, proč její manželství skončilo. 

Taťána Kuchařová se už před několika měsíci rozhodla, že kromě klasického rozvodu chce manželství s Ondřejem Brzobohatým rozvázat i před Bohem. Když se totiž brali, své „ano” si řekli v kostele. Jenže anulace církevního sňatku nebude tak úplně snadná. Aby totiž církev označila manželství za neplatné, je třeba doložit celou řadu důkazů. A tak je více než jasné, že se bude muset Taťána znovu „babrat” v minulosti a vracet se k bolestivým vzpomínkám. 

Žádná sranda

Toho si je ale modelka moc dobře vědomá a je připravená udělat vše, aby bylo manželství anulováno. „Anulovat církevní sňatek není vůbec žádná sranda, musí se důkazně prokázat, že ten sňatek nebyl z určitých důvodů naplněn,” uvedla pro Blesk Taťána Kuchařová. To ostatně potvrdil i zdroj z Metropolitního církevního soudu, kam podle zmíněné redakce Taťána podala žádost o anulaci sňatku už vloni v listopadu.

„Žalobce či žalobkyně musí dokázat, že se dělo něco zásadního, co třeba před mužem či ženou ta druhá osoba zatajila. A co zásadně ono manželství poškodilo. Musí k tomu být jasná fakta,” sdělil informátor. 

Ondřej vše zdržuje

Kromě toho, že je samotný proces velmi náročný, jej ještě údajně ztěžuje sám Ondřej, který, jak uvádí zdroj od soudu, si dosud minimálně dvakrát vůbec nepřevzal dopis k předvolání, a tak se stání prozatím neuskutečnilo. Taťána by už měla ráda vše za sebou a chce za minulostí udělat definitivní čáru. Je ale velkou otázkou, zda i přesto, že se Ondřej dostaví, církevní soud uzná modelčiny důvody jako dostatečné k tomu, aby bylo manželství anulováno. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky