Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kuchařová zapomíná na Brzobohatého: Terapeut a únik na Maledivy

Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý, když byli zamilovaní
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý, když byli zamilovaní
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý, když byli zamilovaní

Taťána Kuchařová si prošla bolestivým rozchodem s Ondřejem Brzobohatým a rozpad manželství nesla Miss World velmi těžce. I proto se krásná blondýnka rozhodla, že bude více cestovat. Nedávno si tak užila dovolenou na Maledivách. 

Taťána Kuchařová má za sebou náročné životní období. Modelce se ze dne na den rozpadlo manželství s hudebníkem Ondřejem Brzobohatým.

Za rozchodem údajně stála nevěra. Brzobohatý se měl scházet nejprve s tanečnicí Zuzanou Pilnou a nakonec se zakoukal do Daniely Písařovicové, se kterou dnes tvoří pár.

Kuchařová se s celou situací vyrovnávala těžce a dokonce musela loni vyhledat odbornou pomoc. "Já jsem naopak zdravý člověk, který svou životní situaci, do které mě bývalý partner dostal, řeší od píky a poctivě. Myslím, že není žádná ostuda přiznat to, když člověk navštíví terapeuta. Rozhodně ne psychiatra, prosím. Toho potřebuje někdo jiný, ne já," vysvětlila tehdy Taťána v pořadu Showtime.

Chtěla jsem jen odpočívat

"Jíst, meditovat a milovat… docela výstižné pro pobyt v pohádkově kouzelném resortu Joali Being na Maledivách," ozvala se Taťána Kuchařová fanouškům na Instagramu ze slunného ráje, kde trávila dovolenou. Modelka přiznala, že na konci roku neměla na nic energii a proto si ozdravný pobyt spojený s meditací velice užila.

"Po Vánocích jsem upřímně nechtěla nic - jen odpočívat, dopřát svému tělu a duši zaslouženou péči a poznat zas jinou kulturu, gastronomii. To vše se snoubí v Joali Bealing na ostrově Bodufushi lemovaném křišťálovými lagunami, nedotčenými písčitými plážemi a bujnou vegetací kokosových palem," popsala kráska nadšeně exotickou destinaci a přidala snímky z pláže, cvičení jógy i luxusního rezortu.

"Resort je zaměřený na transformační a wellness procedury," dodala Kuchařová. Zda ale na dovolenou snů odjela sama, nebo si krásy Malediv vychutnávala s někým, to už blondýnka neodhalila. Od rozvodu si bedlivě střeží své soukromí a ačkoliv se v minulosti spekulovalo, že je v jejím životě nový muž, sama zatím nový vztah nepotvrdila. 

Taťána Kuchařová meditovala na Maledivách 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky