Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Taťána Kuchařová plastiky vždy odmítala, na starší fotce je takřka k nepoznání

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová

Taťána Gregor Brzobohatá byla a stále je nesmírně nádherná. Ostatně i proto se v roce 2006 stala nejkrásnější ženou světa. Jenže od té doby si mnozí všimli toho, že se v průběhu let tvář úspěšné modelky poněkud změnila. A i když kráska vždy jakékoliv estetické zákroky odmítala, nelze se tak úplně divit těm, kteří jí nevěří. 

Díky svému půvabu a optimální výšce se jí podařilo ve světě modelingu prosadit již před mnoha lety. Od té doby pracovala pro přední světové návrháře, nafotila několik kampaní a v roce 2006 dokonce získala titul Miss Universe. Taťána Gregor Brzobohatá, rozená Kuchařová, vždy byla nesmírně krásnou ženou. A pro mnohé možná až podezřele nádhernou.

Častokrát se totiž mluvilo o tom, zda si v pozdějších letech modelka k dokonalému vzhledu nedopomohla nejrůznějšími estetickými zákroky. Nejčastěji byly propírány její rty a také nos. Když Kuchařová před lety zveřejnila snímek, na kterém byla zachycena v absolutních začátcích svojí kariéry, několik rozdílů v její tváří bylo doslova nepřehlédnutelných. 

Plastiky vždy odmítala

Po zveřejnění fotky sedmnáctileté Kuchařové spousta lidí modelce vyčítala, že si plastikami naopak uškodila, neboť jí přirozenost nesmírně slušela. Kráska ale vždy zarytě jakékoliv estetické zákroky odmítala a její postoj se nikdy nezměnil. Jakékoliv narážky považovala za prostou závist. „V minulosti se poukazovalo i na jiná místa mého těla a jsem si jistá, že takové výroky u rtů neskončí. Je to pravděpodobně přirozená reakce na úspěch mé osoby. Bavím se tím,” prohlásila pyšně tenkrát modelka v rozhovoru pro iDNES

Některé fotografie probouzí mnoho otázek

Mnohým reakcím na svůj vzhled se ovšem úspěšná modelka nemůže tak úplně divit. Ať už nějaké zákroky podstoupila či nikoliv, na spoustě fotografií Taťána Kuchařová přece jen vypadá tak trochu jinak. Na některých dokonce působí mnohem starší, než ve skutečnosti je. Komentáře lidí hovořící o tom, že si plastikami Kuchařová uškodila, tak nikoho nemohou až tak překvapit. 

Naštěstí se ale kráska mnohokrát mezi svými fanoušky dočkala zastání. Estetické úpravy mezi modelkami a jinými známými ženami nejsou ničím neobvyklým a pokud Taťáně dopomohly k větší vnitřní spokojenosti, nestačí jí jen fandit. Lepší dojem by však udělala, kdyby nejrůznější vylepšení přiznala. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky