Dávno předtím, než se seznámili, na sebe mohli narazit už několikrát. Zdá se ale, jako by snad osud chtěl, aby se potkali až později. „V roce 2009 jsem moderoval Českého slavíka a Taťána tam měla předávat jednu z cen. Nakonec nemohla. Pak jsme oba dostali nabídku na StarDance. A oba jsme ji kvůli pracovním závazkům odmítli,” nechal se v roce 2014 slyšet Ondřej Gregor Brzobohatý pro magazín iDNES o tom, jak se k sobě s Taťánou vlastně dostali. Seznámení tak přišlo až o několik let později. Už ale na začátku roku 2013 modelka přiznala, že se rozešla s americkým krasavcem Lanem Carlsonem a začaly se objevovat spekulace o tom, že se sblížila právě s Brzobohatým.

Začátek vztahu a nádherná svatba

Na konci roku 2013 se pak již oficiálně vědělo, že Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý tvoří pár. Lidé jejich lásce od začátku fandili. Zdálo se totiž, jako by pro sebe zaláskované hvězdy byly jako stvořené. Vypadali vedle sebe báječně, skvěle si rozuměli a sociální sítě plnili zamilovanými fotografiemi. Svatba pak byla jen otázkou času.

V polovině roku 2016 si už zamilovaný pár konečně řekl své „ano” a vydal se na společnou cestu životem. Svatba to byla jako řemen a v té době se v českých médiích snad nepsalo o ničem jiném. Bohužel ale více než o tom, nakolik to novomanželům slušelo, mnozí zmiňovali hlavně nepříjemné a arogantní chování Taťány k fotografům, kteří si chtěli modelku v bílých šatech před kostelem vyfotit.

Plánování rodiny a nečekaný rozchod

A po svatbě manželé pochopitelně museli čelit otázkám na děti. Zdálo se však, že Taťána a Ondřej nechtějí nic uspěchat a rodinu chtějí založit až ve chvíli, kdy si budou oba jisti tím, že je ten správný čas.

Již během letošního roku se několikrát spekulovalo o tom, zda manželství Taťány a Ondřeje neprochází krizí. Když manželé ale v červnu obnovili svůj manželský slib, mnozí měli zato, že jsou všechny případné problémy zažehnány a manželství opět bezpečně funguje. V srpnu dokonce Taťána v rozhovoru pro iDNES řekla, že by ráda velmi brzy rozšířila rodinu. Toho už se ale nedočkala.

V prosinci roku 2021 totiž zdroj z blízkého okolí slavného páru přišel s tím, že se manželé rozvádí. Pro Blesk dokonce tvrdil, že Ondřej a Taťána několik měsíců ani nežijí spolu. Krátce na oba na svých sociálních sítích nejrůznější spekulace potvrdili. Podle Taťány se její manžel rozhodl jít ve svém životě svou vlastní cestou a ona jeho rozhodnutí respektuje.

Související články