Dlouhou dobu je všichni vnímali jako nejšťastnější pár českého šoubyznysu a záviděli jim jejich lásku. Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová se dali dohromady v roce 2013 a o tři roky později si řekli své „ano”. Nikdy nic nenasvědčovalo tomu, že by se jejich vztah nějakým způsobem otřásal v základech a manželé na oko zkrátka působili jako bezproblémový pár. Jenže jak se zdá, za zavřenými dveřmi ne všechno fungovalo tak, jak manželé prezentovali.

Před pár dny přišel deník Blesk s informací, že je velké lásce konec a manželé se rozvádějí. „Na rozvodu už jsou víceméně domluveni a Ondřej se odstěhoval ze společného bytu na Smíchově,” nechal se pro zmíněnou redakci slyšet člověk z okolí hvězdného páru, který si nepřál být jmenován.

Nová láska

O krachu vztahu mnozí spekulovali již delší dobu, nyní se ale konečně vše začíná vybarvovat. Kromě toho, že je rozvod Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých takřka na spadnutí, zdá se, že se hudebník již stačil zamiloval jinde. Fotoreportéři deníku Blesk jej totiž zachytili, jak si do svého nového bytu odvádí krásnou tanečnici Zuzanu Pilnou. Ta působí v Hudebním divadle Karlín, ve kterém pracuje i Brzobohatý. Je tak možné, že se seznámili právě tam. A dle pořízených fotografií to vypadá, že o čistě přátelské setkání v bytě Brzobohatého nešlo.

Konec vztahu přišel už dávno?

Přestože se informace o rozvodu začaly objevovat až nyní, mnozí si začali již dávno všímat toho, že v manželství Brzobohatých něco tak úplně neklape. Taťána dlouho nezveřejnila s manželem žádné společné fotografie na sociální síti, dokonce i na letošní vyhlášení ankety Český slavík dorazili manželé odděleně. Zarážející pak byla také poznámky Taťány v listopadovém rozhovoru pro primácký pořad Showtime, ve kterém mistr etikety Ladislav Špaček modelce řekl, že jej velmi mrzí, že nebyl na její svatbě. „Tu příští stihneš!” řekla se smíchem překvapenému Špačkovi Kuchařová. A spekulace byly na světě.

Taťána Gregor Brzobohatá se v posledních měsících objevuje na veřejnosti bez manžela

Související články