Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bondgirl Tanya Robertsová zemřela. Její agent oznámil smrt den předem

Tanya Roberts
Tanya Roberts
Zdroj: profimedia.cz

Americká herečka a někdejší modelka Tanya Robertsová, kterou proslavila hlavně role bondgirl ve filmu Vyhlídka na smrt, ve svých 65 letech zemřela. Bizarní na její smrti je však fakt, že ji její agent oznámil den předtím, než k ní skutečně došlo!

Tohle si herečka a někdejší modelka rozhodně nezasloužila. Zpráva o smrti pětašedesátileté Tanyi Robertsové proletěla médii již v neděli, kdy ji světu sdělil její agent Mike Pingel. Ten informaci údajně obdržel od partnera Robertsové Lance O’Briena. O několik hodin později se však ukázalo, že je herečka stále naživu!

O to kuriózněji pak vyznělo O’Brienovo předchozí vyjádření, které řekl dle Blesku pro server TMZ. Podle něj měl totiž svou partnerku těsně před její smrtí navštívit v nemocnici. „Když jsem ji držel v jejích posledních okamžicích za ruku, otevřela oči. Naposledy jsem viděl její krásné oči. Tanya měla ty nejkrásnější oči,“ řekl O’Brien o momentech, které považoval za poslední v životě své partnerky.

Ve skutečnosti ale vůbec nešlo o hereččiny poslední chvíle. Později O’Brien svou výpověď vysvětloval tím, že měl za to, že Tanya skutečně vydechla naposledy.

Tanya Roberts

Z nemocnice však odešel bez toho, aby si ověřil fakt s lékaři. Přesto začal poskytovat televizní rozhovory. Během jednoho z nich mu zazvonil telefon a lékař mu sdělil, že Tanya je sice ve vážném stavu, ale žije. 

Zdrcený přítel tak měl velký důvod k radosti a opět mu svitla naděje, že by se jeho láska mohla vyléčit. Ovšem v den, kdy hereččin agent uvedl, že zpráva o její smrti byla omylem, herečka skutečně zemřela. Podle webu Blesk podlehla náhlému kolapsu.

Herečka Tanya Robertsová zahájila svou kariéru v 70. letech jako modelka. Příležitostně se věnovala i divadlu. O pár let později se dostala do světa filmu, když si zahrála v hororovém snímku Forced Entry. Ve filmu Sheena ztvárnila královnu džunglí a diváci ji mohou znát i ze seriálu Charlieho andílci.

Následovala její vůbec nejslavnější role, díky které získala miliony fanoušků, a sice když si zahrála partnerku Jamese Bonda ve filmu Vyhlídka na smrt. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky