Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Táňa Pauhofová je v manželství se zajíčkem spokojená, v noci je u nich živo

Táňa Pauhofová
Táňa Pauhofová
Zdroj: Profimedia
Táňa Pauhofová

Táňa Pauhofová promluvila o svém čerstvém manželství s o deset let mladším muzikantem Jonatánem Pastirčákem. Ten už si prý zvykl na to, že je herečka hyperaktivní a v noci tak po práci neváhá vařit nebo luxovat.

„Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k filmům i divadelním představením. Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ prozradila Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů.

Jak spolu s manželem ale komunikují, pokud má herečka zrovna povinnosti v Česku, je záhadou. Zásadně totiž nezvedá telefony. „Nikdy nezvedám telefon. Potřebuju člověka vidět a cítit, abych se s ním mohla pobavit, přes telefon jsem nejistá. Vidím, že mi někdo volá, ale nezvednu,“ přiznala.

Největší nepřítel je telefon

„Pak se osobně velmi omlouvám, ale telefonovat nemůžu. Volám jen ve velmi krizových situacích. Ale nedovedu vést běžnou debatu po telefonu,“ šokovala herečka v rozhovoru s Honzou Dědkem. S telefonem se prostě nekamarádí. Raději se s lidmi stýká osobně.

S novomanželem se seznámila před třemi lety v bratislavském Národním divadle, kde Jonatán tvořil hudbu k představení Antigona se slavnou slovenskou zpěvačkou Katarziou. Stačí pouhý pohled a je jasné, že jsou si souzeni. Herečka zkrátka našla lásku svého života. Celý rozhovor s Pauhofovou sledujte dnes ve 21.35 na Primě.

7 pádů Honzy Dědka/Pauhofová Táňa Pauhofová Zdroj: TV Prima

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky