Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Halle Berry (52) věří, že nízkosacharidová strava zpomaluje proces stárnutí!

Halle Berry
Halle Berry
Zdroj: Profimedie.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Na Halle Berry jsme vždycky obdivovali její herecké schopnosti, moderní účesy i skvělou figuru. A nyní, když oslavila 52. narozeniny, na ní jen zíráme s pusou dokořán. Někdejší Bond girl jako by zapomněla stárnout.

Jednoduchý zázračný recept na věčné mládí nám Halle Berry bohužel neposkytne. Za svůj perfektní vzhled podle svých slov vděčí určité skladbě jídelníčku a cvičení. Nezapomínejme také, že jako diabetička od svých 22 let nejí nic, co obsahuje cukr, a později zcela přešla na nízkosacharidovou dietu, při které se konzumují hlavně tuky a bílkoviny, zatímco sacharidy se omezí na minimum. "Myslím, že nízkosacharidová strava hrála významnou roli ve zpomalení procesu stárnutí," uvedla herečka, která v poslední době propaguje také box.

"Boxováním procvičíte každý sval v těle a spálíte většinu kalorií a tuku. Box navíc výrazně odbourává stres, zlepšuje vaši koordinaci, sebevědomí a sebekontrolu. A pořád se při něm učíte něco nového," prohlásila Halle.

Halle Berry Halle Berry Zdroj: Instagram

Jeden zázračný elixír nicméně slavná herečka přecijen v rukávu má. Nechala se strhnout moderní vlnou popíjení vývaru z hovězích kostí a tuto kúru doporučuje pro vyhlazení vrásek. "Vývar z kostí je úžasný zdroj kolagenu," tvrdí herečka. "Kosti seženete u řezníka i zadarmo; vaříte je 24 hodin v hrnci a vývar pak vypijete." Kromě kolagenu vývar z kostí obsahuje také vitamín D a vápník a podle odborníků může mít opravdu blahodárný vliv na naše zdraví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU