Vévodkyně Kate musí zvládat stát hodiny na podpatcích: Používá geniální trik

Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Vévodkyně Kate je jedna z mála žen na světě, kterou mají všichni rádi. Její obliba u dvora i obyčejných lidí, je ale vykoupena opravdu velmi drsně. Kate se musí nejen 24 hodin denně usmívat a být milá, ale také musí snášet nekonečná muka na podpatcích. Každá z nás, která někdy lodičky nosí, ví, jak moc nás bolí nohy po pár desítkách minut nonstop stání. Představte si být na podpatcích celý den, jako Kate. Jaké je její tajemství? Víme to! 

Kate totiž objevila kouzlo protiskluzových silonek značky John Lewis, které stojí pár liber, ale službu udělají nedocenitelnou. Jedná se o silonové punčocháče, které mají speciálně upravenou část na chodidla. Na ní je nalepeno několik gelových proužků, které zabraňují noze v lodičce klouzat. To vévodkni z Cambridge zajišťuje nejen měkčí chodidlo, ale hlavně to, že jí noha v botě neklouže a její prsty tak nenaráží do špičky a tím se jí neničí samotná chodidla. 

Kate totiž o své nohy musí dbát. Její společenské postavení vyžaduje téměř nonstop účast na společenských událostech po celé zemi a tím pádem i odpovídající společenský oděv. Těsně po návratu z třetí mateřské dovolené, z které se oficiálně vrátila na začátku října, ale mohla tento oděv zahodit, protože v rámci začátku školního roku navštívila školu Svatého Štěpána v Londýně, kde trávila čas s malými dětmi. Jednu holčičku více než vévodkyně sama zaujali fotografové, kteří je doprovázeli a zvědavě se Kate zeptala: "Proč tě fotí?" Pohotová odpověď vévodkyně vykouzlila úsměv na rtech celému království: "Fotí si tebe, protože jsi výjimečná," odpověděla dívence, chytla ji za ruku a vedla ji k piknikovému stolu, kde s dětmi hrála jejich oblíbenou hru, napít se z kelímku bez použití rukou. Kate, ačkoli vážená osoba královské rodiny, neváhá pro děti udělat cokoli na světě a tak riskovala i polití svého oděvu, jen, aby dětem udělala radost. Inu uznejte sami, vévodkyni chybí k dokonalosti už jen svatozář. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky