Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tajemství vévodkyně Kate: Jak to udělala, že už pár hodin po porodu vypadala skvěle

Tajemství vévodkyně Kate: Jak to udělala, že už pár hodin po porodu vypadala, že nikdy nerodila
Tajemství vévodkyně Kate: Jak to udělala, že už pár hodin po porodu vypadala, že nikdy nerodila
Zdroj: Profimedia.cz, Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Svět, a hlavně matky, které už vědí, co porod a doba těsně po něm obnáší, nevěřícně sledovaly, kterak vévodkyně Kate opustila porodnici se svým třetím potomkem už pár hodin po porodu. Přesněji řečeno už 8 hodin po porodu…

Vévodkyni přivezl do porodnice St. Mary’s v londýnském Paddingtonu princ William brzy ráno v pondělí 23. dubna, a to před šestou hodinou. Jejich třetí potomek spatřil světlo světa přesně v 11:01 hodin místního času a nešlo o žádného drobečka, chlapeček vážil 3,82 kilogramů a byl tak po narození největším z potomků Kate a Williama. Což zkušeným opět napovídá, že jeho porod mohl patřit k těm náročnějším. Ale zřejmě nepatřil, neb ten samý den si svou kompletní rodinu odvezl William do Kensingtonského paláce.

Ve Velké Británii je to ale normální, matky jsou tam standardně propouštěny, co nejdříve po porodu jim to zdravotní stav dovolí. „Já měla štěstí, že jsem mohla být v porodnici alespoň přes noc, druhý den mě ale poslali bez milosti domů a to jsem měla velmi náročné porody,“ svěřila se nám Češka žijící ve Velké Británii. U nás je uzákoněno 72 hodin, které musí žena po porodu s novorozencem strávit v nemocničním zařízení. Samozřejmě nikdo ale matky v porodnicích nedrží, a pokud si přejí odejít dřív, mohou podepsat revers.

Ani Kate není ze železa, i její třetí těhotenství provázely velké nevolnosti a to dokonce takové, že kvůli nim nemohla být přítomna u vstupu svého nejstaršího syna George do školy. Teď se čeká, jak bude probíhat rekonvalescence po porodu, a zda se Kate 19. května ukáže alespoň na chvíli na svatbě svého švagra prince Harryho a jeho vyvolené Meghan Markle. Vše ale nasvědčuje tomu, že pravidelným sportem zocelené tělo šestatřicetileté vévodkyně by toho mohlo být schopno i přes právě probíhající šestinedělí.

V rodině Middletonů bude letos zřejmě opravdu veselo. V říjnu by měl totiž přijít na svět také první potomek čtyřiatřicetileté sestry Kate Pippy, kterou svět důvěrně zná díky svatbě Kate a Williama, na které měla roli družičky. Pippa se loni v květnu provdala za finančníka Jamese Matthewse.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky