Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Rodina s deseti dětmi, které jsou vedeny k slepé poslušnosti, se ocitla v Praze

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (11)

Taina Licciardo-Toivola se rozhodla pro alternativní způsob života. Její manžel Paul a všech deset dětí v tom jede s ní.

Jsme jiní

Podivínská Taina se rozhodla jít proti proudu. Se svým mužem Paulem se odstěhovala ze slunné Austrálie na samotu do Finska a v průběhu dvaceti let porodila deset dětí, z toho nejmladší čtyři děti stihla porodit během tří let. Zdevastované tělo a stárnoucí tvář si následně nechala "opravit" na klinice plastické chirurgie, v jejíž zázraky věří stejně jako v konec světa a apokalyptické křesťanství.

Leonardo, Cleopatra, Jerusalem, D'Artangnan, Shakespeare, Romeo, Nefertiti, King James, Aphrodite a Omega jí sice dávají pořádně zabrat, ale neměnila by. Vychovává je ve stylu zero-waste, mimo nejstarších ratolestí, které se rozhodly pro studium na univerzitě, je učí doma, oblékají se jen do základních barev, respektive upřednostňují bílou barvu trik, džíny a plátěnky a propadli kouzlu veganství.

Jejich sociální sítě zažívají poslední měsíce ohromný boom. Důvod je prostý. Jsou jiní, lehce podivínští, ale stále sví.

Křížem krážem

Nedávno opět šokovali, když na neurčito opustili pohodlí dvoupatrové vily, prodali všechny své věci a v obytném karavanu se vydali na cesty. Celá rodina žije na pár metrech, v současnosti projíždějí Evropu a navštěvují ta nejkrásnější místa. Prahu tedy nemohli minout. Nevynechali nejznámější památky, fotili se s hady a papoušky na Karlově mostě a prošli si Malou Stranu.

Taina se svou početnou rodinou navštívila Prahu. Taina se svou početnou rodinou navštívila Prahu. Zdroj: Instagram

Při procházce městem vzbuzovali velkou pozornost. Málokterý pár si totiž pořídí rovnou deset dětí a sebere odvahu vycestovat s nimi za hranice. Na svých cestách stíhají natáčet videa a být ve spojení se svými fanoušky a odhalují tak, co se jim líbilo, co je šokovalo nebo zklamalo. V Praze si velkou pozornost získala telefonní budka a Mánesův památník se stal na moment opěrnou zdí, když si děti zkoušely stojky. V galerii se můžete podívat, jak návštěva Prahy probíhala. 

Díky svému způsobu života domů pospíchat nemusí. Děti se učí za pochodu, Paul si zařídil home-office (nebo spíš car-office) a Taina je určitě ráda, že na čas vypadne z rutiny a může dětem ukázat kus světa. A hlavně nasbírat další sledující. Příjmy z jejích sociáních sítí rodinu živí a proto, i přes podivnou uzavřenost rodiny před okolím, dovolila starším dětem vlastní sociální sítě. Inu, každá kačka do rozpočtu se jistě velké rodině hodí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky