Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svět podle Agáty Hanychové

Svět podle Agáty Hanychové
Svět podle Agáty Hanychové
Zdroj: Agáta Hanychová, Ivan Kahún

Kryšpínovo první focení

Ahoj všichni, omlouvám se za opožděný blog, ale chtěla jsem napsat o tom, co se děje - Romové versus všichni. Ale po velkých hádkách se všemi, komu jsem to přečetla, jsem to raději uložila do notebooku a snad to vytáhnu později... až to tady dozní… Postavila jsem se na stranu Romů. Ne že bych schvalovala, co udělali, ale přišla mi reakce bílých na ně až moc přehnaná. Vyrůstala jsem s Romy a mám k nim důvěru. Nedají se házet všichni do jednoho pytle a připadá mi, že se na tento fakt zapomnělo….
No a co se děje v mediálním světě? Jsem jen překvapená, co se za tu dobu vylíhlo tzv. slavných lidí. Sama koukám, co stačí někomu k tomu, aby se o něm psalo, ale držím jim všem palce, protože sama vím, jak moc je těžké se někde udržet. Jinak Kryšpínek už má za sebou první focení a zvládl to jako velká hvězda - celou dobu si zakrýval ručičkama obličej, ale je to jeho styl a do toho mu já nebudu mluvit. Ale když jsem se na něj koukala, tak jsem si v duchu myslela, že se opravdu moc nepomamil… takže si může spousta lidí oddechnout, že bude třeba doktor a nebude se cpát do světa showbyznysu.

Kryšpín

Jinak se snažím pořád zhubnout na focení kalendáře, které má být už za 14 dní, což je přesně 8 týdnů po porodu. No... nebudu tvrdit, že to jde lehce, ale mám tip pro vás, kteří taky hubnete: Spěte maximálně 3 hodiny denně, kojte, cvičte a pracujte a jestli vám zbyde ještě nějaký čas na jídlo, tak to vám gratuluju! :-) 

Pusu všem!

Agáta 

Agáta se synem
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky