Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svět podle Agáty Hanychové

Svět podle Agáty
Svět podle Agáty
Zdroj:

Sloupek Agáty Hanychové, tentokrát o kytičkách, šatičkách a roztomilém bříšku...

Měla jsem narozeniny... Ne že bych je slavila tak dlouho, že dnešní sloupek vychází zase tak trochu se zpožděním. To je proto, že už tolik nepracuji, protože přece jenom s mým břichem se úplně do všeho nevejdu a tak jsem začala jako správná holka zvelebovat obydlí a to dá zabrat víc, než jsem si myslela. :-)

Agáta Hanychová Agáta Hanychová Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún

Dřív mě nerozhodilo, že koš je plný, zahrada neposekaná a že nemám zasazený kytky. A stejně v noci, když jsem se vracela z přehlídky, tak byla tma a neviděla jsem je. :-) Teď vážně obdivuju každou ženu, která má více dětí. Vždy jsem si naivně myslela, jaká to bude sranda, že mi jen povyroste břicho a já budu pořád vypadat a cítit se skvěle, ale tak je to opravdu napsané jen v těhotenských knížkách, co píšou chlapi. Nikde se totiž žena nedočte, že nebude moct spát, protože malej v břiše má asi fotbalový zápas, a nebo si lehne tak, že nemůže dýchat... No a to se vůbec nebavím o tom, že jsem na nohách objevila začínající křečový žíly... nádhera. Takže pro holky - pořádně si to rozmyslete, není to jen o pohodičce s kytičkovanými šatičkami a roztomilým bříškem. A pro vás ostatní, kdo to má za sebou - klobouk dolů.

Hezké jaro.

Vaše Agáta

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Venuše na prodej

Venuše na prodej

Malíři všech dob zvěčňovali Venuše coby symbol krásy a ženství. Tým časopisu Story takto zvěčnil 13 českých celebrit. A nyní je můžete mít i vy!

Akční letáky