Krásné prostředí Krkonoš je sice spojeno pro většinu lidí spíše se zimními lyžovačkami, ale umí překvapit i během svátků jara. Ty jsou zde přímo nezapomenutelné a návštěvníci tak určitě nebudou litovat. 

Právě to slibuje krásný aparthotel Svatý Vavřinec, který veškerou zábavu a sváteční taškařici připravil. 

Na hosty čeká tradiční česká zabijačka, moravská cimbálka, ochutnávky moravské pálenky, jóga i animační programy pro děti zdarma každý den. K tomu lyžování, bobovka, lanovka na Sněžku i lokální pivovar v Peci pod Sněžkou. Velikonoce ve Svatém Vavřinci, to je 5 dní nabitých aktivitami pro děti i rodiče. 

Nechybí vířivka nebo luxusní restaurace

Apartmány nabízí veškerý komfort. Mohou se pochlubit plně vybavenou kuchyní, některé navíc i privátní vířivkou a finskou saunou. 

Přímo ve Vavřinci je skvělá restaurace a 160 metrů heren pro děti, teenagery i dospělé. Rodiče mohou relaxovat ve wellness se saunami i vířivkou, zatímco pro děti je připravený bohatý animační program.

Kromě toho tento zajímavý resort láká také na některé známé osobnosti. Hosté se budou například po hodování zúčastnit kruhového tréninku s účastníkem MasterChef: Česko Márou Cilerem. Během sportování člověk protáhne celé tělo a navíc nepotřebuje žádné vybavení. Vše potřebné je totiž k zapůjčení na místě.

Nudit se ve Vavřinci rozhodně nebudete

“Svatý Vavřinec přichází s ojedinělým programem, který hosté znají z dovolenkových hotelových komplexů. Ten pokrývá aktivity pro dospělé i pro děti. Horské městečko navíc nabízí řadu dalších aktivit,“ vysvětlil pro média ředitel Aparthotelu Svatý Vavřinec Martin Venglář.  

Jak prozradil, koho by množství aktivit znavilo, může také vyrazit do přírody. “Pro naše hosty máme zpracované tipy na výlety po okolí pro ty, kteří přijedou s dětmi, pejsky i pro ty, kteří si chtějí zaběhat. Pec pod Sněžkou leží uprostřed celoroční turistické destinace, a tak je to kousek na indoor minigolf, do Safari Parku, na Stezku korunami stromů, na lanovku na Sněžku, do lokálního pivovaru, na nejvýše položené kluziště, na bowling s dětskými dráhami, na osvětlenou bobovou dráhu, do výtvarných dílen, do aquaparků i do muzeí. Odpadá tak otázka, co v Krkonoších dělat s dětmi, na to máme ve Vavřinci dlouhý seznam odpovědí,“ navnadil Venglář všechny, kdo by snad stále váhali, zda se na jaře do Krkonoš mají vypravit.

Související články