Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatby celebrit: Co jim pokazilo den D

Veselky bývají zdrojem stresových situací a své o tom vědí i VIP. Proč chtěla Agáta Hanychová rozbít příbuzným držku, Lucie Bílá věděla už o svatební noci, že manželství nevydrží, a novomanželka Jiřího Pomejeho odmítla nastoupit do limuzíny?

Agátina svatební výhružka

Agáta Hanychová s Jakubem Prachařem se rozhodli uzavřít sňatek v Mariánských Lázních, o kterém nevěděli ani nejbližší přátelé. Rodičům to zavolali hodinu před obřadem! Pak však překvapivě oznámili, že svatbu zopakují pro celé příbuzenstvo.

„To bude vůbec zajímavá situace, protože u nás je rodina solidně rozvrácená. Moje máma nemá z pochopitelných důvodů moc ráda tátu a myslím, že ani s Agátinou rodinou se historicky kdovíjak nesnášíme... Ale o to bude setkání zajímavější,“ zavěštil si před obřadem Jakub.

Agáta měla nakonec na svatební hostině tři „otce“: vlastního tátu Jiřího Hanycha, Marka Navrátila, který ji vychoval, a současného otčíma, manžela Veroniky Žilkové, Martina Stropnického. Jakub si musel vystačit s mámou Danou Batulkovou a macechou Lindou Rybovou. Babička Jana Prachařová raději jen vzkázala: „S kým se nechci stýkat, s tím se prostě nestýkám.“

Všichni zúčastnění se ale chovali jako dospělí lidé, a tak slavnostní chvíle nezkalil žádný konflikt. Vlastně jen Agátu naštvalo, že někdo z jejích blízkých komunikoval s médii. „Tomu, kdo prozradil datum akce, bych rozbila držku,“ nechala se slyšet.

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky