Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Chlapské drby ve vířivce: Jarda ze Svateb nešel pro ostrá slova daleko

Svatba na první pohled/vánoční díl
Svatba na první pohled/vánoční díl
Zdroj: TV Nova
Svatba na první pohled/vánoční díl

Jakmile se spolu sejdou Jarda, Michal a Petr, je jasné, že je spojují nejen podobné zkušenosti z experimentu Svatba na první pohled, do kterého šli, aniž by tušili, co všechno je čeká. Ti tři si vyloženě sedli, takže brzy dojde i probírání jejich drahých poloviček. Jak je vidí? Co by jejich partnerkám možná moc velkou radost neudělalo? Na to odpovídá tato ukázka ze speciálního vánočního dílu.

Z původních šesti párů, které si řekly u oltáře své ano ve velkém sociálním experimentu Svatba na první pohled, spolu vydržely jen tři – Romana a Jarda, Mirka a Petr, Klára a Michal. Všechny tři páry nyní vyrážejí společně na horskou chatu, aby si tu užily zimní radovánky i tu pravou vánoční atmosféru včetně ježíška. Samozřejmě dojde i na probírání experimentu a partnerů či partnerek.

O tom, že ženy si řeknou kdeco, není pochyb. Nyní se ale ukazuje, že s chutí drbou i chlapi. Stačí, aby k tomu měli příležitost, a člověk se jen diví. Zatímco partnerky se činí v kuchyni a připravují večeři, pánové se zašili do vířivky, kde na svých polovičkách nenechají nit suchou. Co by se jejich partnerkám asi moc nelíbilo?

To odhalí tato ukázka ze speciálního vánočního dílu druhé řady velkého sociálního experimentu Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova ve čtvrtek 9. prosince ve 21:25.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU