Radek je velmi citlivý a neustále brečí. Simona je pozitivní a vždycky ho utěší. Zejména na záběrech z líbánek je to dobře vidět. Ve slunném Portugalsku si ale nepovídají jen před kamerou, ale i za ní. To už se ale děje jistě i něco jiného.

Hluboké rozpravy sami dva přece nemůžou vést non stop, a taky že ne. V Portugalsku jich totiž bylo mnohem víc. Diváci často zapomínají na štáb, jenž si s touto dvojicí náramně rozuměl. „Zvykl jsem si hodně rychle a měli jsme štěstí na štáb,“ prozradil Radek Stöber ve Snídani s Novou. „Byla to taková parta kamarádů,“ tvrdí Simona.

Je jasné, že z romantické dovolené mohl být i pořádný mejdan ve více lidech. To však příznivcům Svatby nedojde. Nejprve bylo pro Simonu a Radka náročné mluvit jen do kamery, ale později už to nebyl problém.

„Na začátku se člověk styděl, ale za týden už jsme ani nevěděli, že máme na sobě porty a že kamery kolem nás někde jsou,“ svěřila se Simona, pro kterou musela být dovolená s emotivním Radkem náročná, což později ostatně sama i přiznala.

Toho, že se přihlásila, ale nelituje. „Viděli jsme výzvu v televizi a ono to klaplo. No našli nám vhodného partnera. Řekla jsem si zkusím to, nemám co ztratit, tak proč ne,“ smála se věčně pozitivní Simona, jenž nemůže narazit na toho pravého.

Pomoci se naladit na společnou vlnu jim během natáčení pomáhá párový terapeut. „Já nevím, kolik z nás chodí běžně k psychologovi, já byla poprvé a bylo to zajímavé. Já myslím, že to byla skvělá zkušenost,“ radovala se novomanželka.

A jak se oba vyrovnávají s náhlou mediální slávou? „Já jsem zažil, že jdu po ulici a ostatní šeptají, zda je to on, není to on,“ popisoval Radek, co je pro něj nové. „Na sociálních sítích se to projevilo hodně,“ doplňuje ho Simona.

„Děkuju všem, co mi píší fakt krásné zprávy. Moc si toho vážím, snažím se odpovídat,“ dodává. Všechny pochopitelně zajímá, zda spolu jsou. To ale ani jeden nemůže prozradit. Faktem však zůstává, že ani slepec by nepřehlédl diametrální odlišnost povah.

Někteří to přesto ignorují a přejí jim společnou budoucnost. Mezitím je nezapomínají zahrnovat lichotkami. „Nejen opravdu krásná žena, ale i krásná duše,“ píše Simoně jedna z obdivovatelek. „Teda Radkovi to moc sluší. Vaše osobnost mu svědčí a vy jste anděl, jak řekl oddávající,“ pějí na ně ódy fanoušci.