Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petr ze Svatby chtěl vztah se vším všudy, Mirka couvla, jak dopadne rozhodnutí?

Svatba na první pohled/Mirka a Petr
Svatba na první pohled/Mirka a Petr
Zdroj: TV Nova
Svatba na první pohled/Mirka a Petr

Petr přirovnává vztah s Mirkou k jízdě na horské dráze. Po třiceti dnech manželství na zkoušku se nyní musí rozhodnout, zda spolu zůstanou, nebo půjdou od sebe a už se nikdy neuvidí. A právě Petr má čím dál větší pochybnosti, jestli v takovém vztahu setrvávat. Proč? Co se mu honí hlavou jen pár hodin před konečným verdiktem? Na to odpovídá tato ukázka z dvanácté epizody Svatby na první pohled.

Mirka a Petr to měli v den svatby stejně – naprosté okouzlení tím druhým. Zdálo se, že díky vědě našli, co hledali. Jenže už na líbánkách zjistili, že jejich očekávání se různí. Zatímco Petr chtěl vztah se vším všudy, Mirka začala couvat. Místo romantiky mezi nimi bylo dusno, takže si svatební cestu ani moc neužili. Měli ale další necelý měsíc na to, aby se poznali a na svém vztahu zapracovali, aby zjistili, zda spolu opravdu chtějí být.

Hezké chvíle se střídaly s těmi horšími, kdy Petr musel odejít, aby Mirčino chování rozdýchal a neudělal něco, čeho by litoval. Nyní se musí rozhodnout, zda tomuto vztahu dá šanci, nebo to zabalí. „Za ten měsíc se to mezi námi vlastně neposunulo téměř nikam,“ hodnotí Petr manželství s Mirkou. Jak to vidí do budoucna? Ukázka z dvanáctého dílu druhé řady velkého sociálního experimentu Svatba na první pohled, který vysílá TV Nova ve čtvrtek 2. prosince ve 21:25 napoví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky