Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Holky přirovnává k nanukům: René Vrábel ze Svatby prozradil svoji teorii

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel
Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel
Zdroj: TV Nova

Třetí pár v reality show Svatba na první pohled tvoří Petra Malíková a René Vrábel. Oba přišli hledat lásku a věří, že se jim to povede. Petra vypadá jako romantická víla a pracuje v mateřské školce a René holduje drsným bojovým sportům. Může jim to vůbec vyjít?

V takzvané digitální době se ani jednomu nepodařilo najít svůj protějšek. „Určitě je mnohem těžší najít si stálou partnerku. Je to jak s nanuky. Kdyby měli v obchodě jen jeden druh, budete za něj rád. Jakmile ale zjistíte, že obchod nabízí spoustu nanuků, máte nutkání je zkusit všechny. Pak se ale může stát, že ten, co vám nejvíc chutnal a který měli jen v tom prvním obchodě, už nemají… Ne každý si tohle uvědomí,“ tvrdí René, který má zjevně rád zmrzliny.

„V dnešní době jsou obecně mezilidské vztahy složitější,“ přitakává mu Petra. Zda spolu časem budou souznít, je ve hvězdách. Neví to ani oni sami.

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Zdroj: TV Nova

René se nemohl dočkat, až řekne ano

Zatímco Petra vypadá introvertně, u Reného je vidět, že se rozhodně nestydí. Seznámí se prakticky kdekoli, akorát to ještě nikdy nevyšlo. Místa, kde se pokoušel o ženu, by mohl jmenovat do nekonečna.

„V práci, na trénincích, v MHD, v barech, klubech, jednou dokonce i v knihovně. Občas to vyjde, občas ne. Teď už jsem se tomu ale naučil nechávat volný průběh,“ říká René, jenž už za žádných okolností netlačí na pilu.

Seznámit se mu nedělá problém

Petře spontánnost taky sedí. „Náhodná setkání venku nebo přes kamarády,“ prozrazuje při jakých příležitostech se v minulosti seznámila ona. Ani jeden z nich by nechtěl žít s někým, kdo je neupřímný a neumí se s stavět k problémům čelem.

„Upřímnost. Všechno je mnohem jednodušší, když člověk říká, co si myslí. Pokud lže, časem se mu to většinou vrátí a kousne ho to do zadku v podobě karmy,“ myslí si René a doufá, že v Petře nalezne to, co hledá. Ta má stejný názor.

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Zdroj: TV Nova

Líbánky je teprve čekají

Neupřímnosti se jistě bála, i když se přihlásila do této soutěže. Co na to asi řeknou ostatní? Obavy to ale byly zbytečné. „Kdo je opravdový kamarád, ten mě podpořil a stále podporuje, ať udělám v životě cokoliv. Lidé vždy budou nespokojení, na to jsem už zvyklá,“ má jasno Petra.

„Nemá cenu přemýšlet nad reakcemi okolí. Je to můj život a moje volba. Je mi jedno, co si myslí druzí, i když občas je to těžké. Kdo je spokojený sám se sebou, nemá důvod řešit život a volbu druhých. Navíc nevidím na tomhle pořadu nic špatného,“ dodává.

Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Svatba na první pohled, Petra Malíková, Rene Vrábel Zdroj: TV Nova

Má jejich vztah šanci?

„Reakce kamarádů mě mile překvapily, když mi poděkovali za to, že jsou součástí mého života a prožívají tyhle šílenosti se mnou. I přesto, že by to sami nezvládli, tak mě podporují a přejí mi štěstí,“ raduje se čerstvě vdaná Petra.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky