Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Svatba na první pohled: René napsal Petře dojemný dopis plný lásky

Svatba na první pohled
Svatba na první pohled
Zdroj: TV Nova

Reality show Svatba na první pohled se nezadržitelně blíží ke svému konci. Každý jednotlivec ze čtyř sezdaných párů bude muset odpovědět na nejdůležitější otázku, ke které celý pořad spěl: Zůstanete spolu, anebo se vaše cesty navždy rozejdou?

Úvod závěrečné epizody zastihne všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeří společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bude to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkají.

Společně strávený čas přinese vytoužené odlehčení. Konečně je komu se svěřit se svými pocity a najít pochopení. Všichni si prošli podobnou cestou.

Svatba na první pohled

Nebáli se vystoupit ze své komfortní zóny a vkročit do neznáma. Navíc pod neustálým drobnohledem televizních kamer.

To chce pořádný kus odvahy! Po večeři následuje noc, kterou stráví každý odděleně ve svém domově. Čas na přemýšlení, na rekapitulaci a na velké rozhodnutí, které je za dveřmi…

 Svatba na první pohled

Nikdo ze zúčastněných nepřekvapí v ten velký den tak jako René. Svoji manželku dojme k slzám! A nejen ji. Suché jistě nezůstanou ani oči televizních diváků.

Své ledové královně sepsal dopis, který jí těsně přes vynesením finálního rozhodnutí předčítá: „Ahoj zlato, asi se to s námi veze už od svatby. Čím víc ty ubereš, já přidám. Když jsem na tebe čekal u oltáře, měl jsem strach, že mi tam přijde někdo, kdo bude opakem toho, koho bych chtěl,“ zpovídá se René.

Svatba na první pohled

„Když jsem tě ale uviděl, tak se mi rozzářily oči a září mi ještě teď. Jen si říkám, že tobě tam asi přistál pravý opak toho, co sis přála. Fousatý zrzek se žlutou kravatou a ADHD,“ popisuje sebe sympatický soutěžící René.

Líbí se mi, jak si umíš ze všeho udělat srandu. Moc ti sluší, když si dáš kalhotky na hlavu, aby ti to víc přemýšlelo. Mrzí mě, že jsi to v životě měla tak náročné. Rád bych to vrátil zpátky a něco s tím udělal!,“ čte nahlas.

„Ale vím, že to z tebe udělalo člověka, jakým jsi. A mně se moc líbí, jaká jsi…“ pokračuje dál ve svém vyznání René. A to už slzy dojetí zadržují i přísedící experti. Podaří se Renému prolomit ledy a získat si srdce Petry?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky