Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bývalku poznal tak, že jí dělal vedoucího na táboře: Radek ze Svatby se nezdá

Svatba na první pohled, Simona Míková, Radek Stöber
Svatba na první pohled, Simona Míková, Radek Stöber
Zdroj: TV Nova

Radkovi se Simonou přerušil obřad déšť. Uzavření manželství je tedy teprve čeká. Oba touží po lásce a věří, že by jim ji reality show Svatba na první pohled mohla přinést. V minulosti měli na vztahy smůlu. Radek poznal svoji bývalou přítelkyni tak, že jí dělal vedoucího na táboře a Simona zkoušela online seznamky. Ani jednomu to nevyšlo.

Simona a Radek měli být čtvrtým párem, který si řekne ano. Obřad jim ale přerušil déšť. Je však jasné, že ke sňatku dojde. Zda jim to bude klapat, je ve hvězdách. Přinejmenším by se mohli tolerovat. Simona je od pohledu velmi vřelá a Radek zase citlivý.

Oběma se už delší dobu nedaří najít protějšek. Simona má pocit, že seznámit se je v dnešní době těžké. Se seznamkami nemá dobrou zkušenost a na ulici se prý muži ženu oslovit bojí. Pravdou je, že je krásná, takže možná se bojí oslovit jen ji.

Svatba na první pohled, Radek Stöber Svatba na první pohled, Radek Stöber Zdroj: TV Nova

„Absolvovala jsem asi tři rande z online seznamovací appky a byla to pokaždé katastrofa. I když vím o několika párech, které se potkaly online, já jsem s tímto štěstí neměla,“ přiznává. Svého vysněného partnera vidí jako parťáka.

Nehledá někoho, kdo by byl pod ní nebo nad ní. Měli by si být rovni. Je pro ni důležité, aby byl milý, hodný. Měl by mít všeobecný přehled, aby s ním mohla probírat různá témata. V tom by jí mohl vyhovovat Radek, který má vysoké IQ.

Svatba na první pohled, Radek Stöber Svatba na první pohled, Radek Stöber Zdroj: TV Nova

Ten o sobě tvrdí, že je srandista. Vidí se v Chandlerovi ze seriálu Přátelé. Živí se jako kurýr. Rozváží lidem jídlo, tedy radost, jak sám říká. Hladoví lidé ho prý vždy vítají s úsměvem, samozřejmě v očekávání něčeho dobrého.

V životě měl dva vážné vztahy. U partnerky mu nezáleží jen na vzhledu, ale především na tom, jaká je uvnitř. Se svojí bývalou přítelkyní se poznal tak, že jí dělal vedoucího na táboře. Pak se po letech náhodou potkali, dali se do řeči a byla z toho láska.

Svatba na první pohled, Simona  Malíková Svatba na první pohled, Simona Malíková Zdroj: TV Nova

Vztah ale bohužel nevydržel. Našla si na Facebooku jiného partnera, který jí pravděpodobně vyhovuje víc. Radek rád cestuje, jezdí na kole a chodí do přírody.

Na světě je podle něj krásně a rád by se o ty krásy s někým podělil. Hledá někoho, s kým by mohl být dalších třicet nebo čtyřicet let. I když pro něj vzhled partnerky není tím nejdůležitějším parametrem, jeden požadavek má.

„Neměla by být vyšší než já a neměla by mít větší svaly. Čili žádná kulturistka,“ říká a směje se. To Simona splňuje s přehledem. Kulturistka to není. Je to žena s velkým Ž. Na půvabnou tvářičku dostala jistě nejednoho muže, ale ona chce vztah.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky